Bóg zapłać za dar serca z racji II niedzieli miesiąca.

W najbliższą sobotę rozpoczynamy Dobę z relikwiami św. Joanny Beretta Molla. Bardzo serdecznie zapraszamy na udział w modlitwach, uwielbieniu, czuwaniu nocnym i nabożeństwach, które bardzo mocno ukażą nam niesamowitą osobowość tej świętej żony i matki. Doba będzie zakończona poranną mszą św. w niedzielę. Msza św. na rozpoczęcie o godzinie 09.00. W tygodniu wywiesimy także rozpiskę całej doby, będzie można się zapoznać z rozkładem nabożeństw i modlitw.

Cały czas przyjmujemy chętnych na wyjazd do Czernej, do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej. Pielgrzymka ma miejsce 21 lipca. Zapisy w zakrystii po Mszach Świętych.

Dnia 22 czerwca /piątek/ od godziny 12.00 w przychodni lekarskiej „MEDI-ALM” przy ul. Wiśniowej w Pajęcznie odbędą się badania  USG DOPPLER PRZEPŁYWÓW SZYJNYCH I KOŃCZYN DOLNYCH, USG TARCZYCY, USG NEREK, USG PŁUC, USG STAWÓW, USG PIERSI, ORAZ ECHO SERCA. BADANIA ODPŁATNE. CENA JEDNEGO BADANIA TO 55 ZŁ. BLIŻSZE INFORMACJE W PRZYCHODNI.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.