Cały czas zapraszamy na modlitwę różańcową ; dzieci o godzinie 16.00 , dorośli o godz. 17.30; w Niwiskach po Mszy św. wieczornej.

W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00. Różaniec w Niwiskach Dolnych po Mszy św. wieczornej.

Najbliższa niedziela to Dzień Papieski. W Pajęcznie przy pomniku Św. Jana Pawła II o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, natomiast my zapraszamy wieczorem na godzinę 20.30. Czas modlitwy przy tajemnicy Św. Jana Pawła II zakończymy Apelem Jasnogórskim. W tym dniu ofiarami do puszek będziemy wspierać tak jak co roku Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Za tydzień odpust w Kościele pw. Bł. Honorata Koźmińskiego w Niwiskach Górnych o godzinie 12.00