Dziś o godzinie 16.30 Msza św. z udziałem osób niepełnosprawnych. Po Mszy św. krótkie spotkanie na plebanii.

Przypominamy o konkursie szopek bożonarodzeniowych. Są trzy kategorie: dzieci, dorośli oraz rodziny. Rozstrzygnięcie konkursu 06 stycznia 2019 r.

30 listopada, 01 i 02 grudnia w kościele akademickim w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego będą prowadzone dni skupienia dla małżonków /staż małżeński nie gra roli/. Warsztaty są nazwane „uzdrowienie małżeńskie”. Nie chodzi tutaj tylko o małżeństwa, które może akurat przeżywają jakiś kryzys, ale podobnie jak remontujemy od czasu do czasu nasze domy i mieszkania/choć są w miarę dobre/, tak potrzeba nieraz by spojrzeć na swoje małżeństwo, czy czasami nie potrzebne jest jakieś przemeblowanie lub po prostu ulepszenie czegoś co z czasem popsuło się, a my do tego się przyzwyczailiśmy. Początek w piątek 30 listopada o godzinie 20.00. Te dni skupienia są nieodpłatne. Prowadzący to małżeństwa oraz kapłan.

Bardzo serdecznie zapraszamy na nasze parafialne modlitwy. Jeżeli ktoś ma np. Msze św. rano o godz. 07.00, to można przyjść troszkę wcześniej bo o godz. 06.30 jest różaniec, o godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia i o 20. 30 na różaniec w intencjach fatimskich. Już wiele starszych osób odeszło albo po prostu nie pozwala im zdrowie. Poczuwajmy się do tego, że jesteśmy żywym Kościołem. Jeżeli tylko nam czas i zdrowie pozwalają. Nie trzeba codziennie – ale jak nam się przypomni  – to bardzo serdecznie zapraszamy. Im więcej to nawet milej się modli.

Przypominamy o spotkaniu pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej. Spotkanie za tydzień w Niedzielę o godzinie 13.00.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.