Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w świąteczną paczkę dla osób lub rodzin uboższych. Wprawdzie robiliśmy to tydzień temu, ale dziś w sposób szczególny młodzieży, po rozgrywkach piłki siatkowej kobiet, który miał miejsce na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie.

Jutro wigilia a zarazem ostatnie roraty o godzinie 08.00 rano. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę ostatnią Mszę roratnią. Dzieci zapraszamy na urodzinowego torta.

Pasterka w Niwiskach Dolnych oraz w Niwiskach Górnych o godzinie 22.00. Pasterka w Pajęcznie tradycyjnie o godzinie 24.00. Zapraszamy na tą niepowtarzalną Eucharystię, która otwiera w naszej wspólnocie Uroczystość odpustową.

W pierwszy dzień Świąt kazanie odpustowe będzie głosił ks. Mariusz Frukacz redaktor katolickiego tygodnika NIEDZIELA.

W Święto Św. Szczepana porządek Mszy św. jak w każda niedzielę.

Pragniemy poinformować, że po dwóch latach śpiączki został wybudzony mały 3 letni Franuś, którego polecaliśmy każdego miesiąca podczas nabożeństwa fatimskiego. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone ulotki dotyczące odpisu 1% na rzecz dalszego leczenia Franusia. Przez okres Świąteczny będzie można także złożyć ofiarę na jego leczenie. Rodzice chłopca muszą każdego miesiąca zdobyć 20 tysięcy złotych, dlatego każda złożona ofiara to pomoc dla walczących o życie dziecka. Cały czas zbieramy także na ten cel plastikowe nakrętki.

Wizyta duszpasterska w najbliższym tygodniu:

Czwartek 27. 12.2018 r. – od godz. 09.00

  1. Niwiska Dolne
  2. Niwiska Górne ulica Leśna od końca

Piątek 28.12. 2018 r. – od godz. 09.00

  1. Niwiska Górne ulica Śródwiejska od początku
  2. Niwiska Górne ulice: Szkolna, Polna, Górna, Krótka, Strażacka, Nowa

Sobota 29. 12. 2018 r. – od godziny 09.00

  1. Tuszyn
  2. Dylów Rządowy – od numeru 1 do ulicy Wieluńskiej

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.