Trwają zapisy na samolotową pielgrzymkę  do Francji oraz Hiszpanii. Termin 26 maja – 03 czerwca. Cena 3100 zł. Więcej informacji na programie przy wyjściu z kościoła.

Pragniemy zapowiedzieć, że 03 oraz 10 marca będzie gościła wśród nas Pani Krystyna Zając z Nowego Sącza, która przygotuje nas do przyjęcia w maju relikwii Św. Joanny Berety  Molla.

Za tydzień będziemy gościć mieszkańców domów Betel, którzy będą przeprowadzali kwestę na rzecz swoich domów.

Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze, które są potraktowane jako cegiełki na rzecz Klubu Meduza.  Kalendarz posiada dużo ładnych zdjęć z zawodnikami klubu tak z młodszymi jak i z aktualnymi. Są tam  min. Dawid Szeląg – który w 2018 roku trzykrotnie reprezentował Pajęczno w mistrzostwach  Polski Juniorów… Na co dzień mieszka w Wieluniu.

Mikołaj Popiel  w czerwcu tego roku został najlepszym zawodnikiem  Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym  w Polsce. Jesienią poprawił sześć najlepszych wyników w historii pływania młodzików 12 letnich w kraju zostając nieoficjalnym rekordzistą Polski swojej kategorii wiekowej w stylu dowolnym i grzbietowym – mieszkaniec Pajęczna.

Marta Modlińska – jedna z najlepszych zapowiadających się zawodniczek w historii Meduzy Pajęczno. W 2018 roku wielokrotnie  stawała na podium dużych mitingów pływackich w Polsce. Cena kalendarza 20 zł.

W minionym tygodniu zmarł Czesław Leszczyk z Niwisk Górnych. Wieczny odpoczynek racz mu Panie.. .