1. Jutro, w poniedziałek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej, głównej Patronki naszej Archidiecezji. W tym dniu Msze święte o godz. 9.00, 12.00 i 17.00.

 2. Powrót Pieszej Pielgrzymki do Pajęczna we wtorek w godzinach wieczornych. Już dzisiaj chcemy podziękować wszystkim uczestnikom pielgrzymki za poświęcenie i modlitwę, ofiarowaną także w intencji naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać tym, którzy podejmowali podczas pielgrzymki różnorakie posługi.

 3. Wyrazy wdzięczności kierujemy również pod adresem Dyrekcji Zespołu Szkół w Pajęcznie, za przyjęcie VII Pielgrzymki Rowerowej Diecezji Włocławskiej.

 4. Już w najbliższą sobotę – 31 sierpnia – zapraszamy scholę parafialną na próbę do salki na plebanię. Próba jak zwykle o godz. 11.00.

 5. W przyszłą niedzielę, 1 września na Mszy świętej o godzinie 10.30 chcemy poświęcić plecaki i przybory szkolne najmłodszym dzieciom, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, by przyniosły je ze sobą na tą Mszę świętą.

 6. Dożynki Parafialno-Gminne odbędą się również w przyszłą niedzielę w Makowiskach. Msza święta o godz. 14.00.

 7. Intencje Mszy świętych na rok 2020 będzie można zamawiać od 2 września.

 8. Osoby, które wyjeżdżają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszone są o wpłatę IV raty (900 zł i 140 dolarów) do 10 września do pana Andrzeja Klimczaka

 9. Już dzisiaj chcemy zapowiedzieć, że spotkanie kandydatów do bierzmowania – zarówno grupa starsza jak i młodsza – będzie miało miejsce 7 września (sobota) o godzinie 11.30 w kościele. Młodzież na spotkanie przynosi indeksy.

 10. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy także:
  we wtorek św. Monikę, w środę św. Augustyna i w czwartek męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

 11. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie rano o godz. 6:30 i wieczorem o godz. 20.30.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.