1 września, Niedziela, XXII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Jakub Gałkowski – od uczestników pogrzebu
+ Wacław Zakrzewski – od uczestników pogrzebu
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od uczestników pogrzebu
+ Władysław Hałaczkieiwcz – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Modliński – od uczestników pogrzebu
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od uczestników pogrzebu
+ Józef Michalak – od uczestników pogrzebu
+ Ryszard Urbański – od uczestników pogrzebu
+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Jan Łakomy – od uczestników pogrzebu
+ Stefania Kapela – od uczestników pogrzebu
+ Henryk Chałupczyński – od uczestników pogrzebu
+ Teresa Stefanek – od uczestników pogrzebu
+ Bogdan Belica – od uczestników pogrzebu
+ Maria Zając – od uczestników pogrzebu
+ Szczepan Stasiaczyk – od uczestników pogrzebu
+ Zenona Żak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Lucjan Sikora – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Wiesław Krzak – od Bronisławy Stockiej

10.30 + Ryszard Skibiński w 3 r. śm. i jego rodzice, Helena, Mieczysław, Władysława, Józef, Tadeusz Derek

12.00 + Marianna Mateja – od syna Macieja z żoną Ewą i wnuczkami Sebastianem i Bartoszem

15:00 * o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary Ducha Świętego dla: Zbyszka, Łucji, Mikołaja i Michała oraz ich rodziców i dziadków

2 września, Poniedziałek

7.00 + Natalia, Tadeusz, Grzegorz, Adam Modlińscy
– od Kazi Hałaczkiewicz z rodziną
8.00 * Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od swatów Matejów
2) + Jan Łakomy – od córki Małgorzaty z rodziną
17.00 1) * o Boże błogosławieństwo dla Henryka Bociągi z racji 80-tych urodzin
2) * o Boże błogosławieństwo dla księdza Stefana z racji imienin

3 września, Wtorek, wspomnienie św. Grzegorza

7.00 + Wojciech Pęciak – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Wieczorków z Radomska
2) + Teresa Stefanek – od syna Dariusza z żoną Sylwią i dziećmi
17.00 * o Boże błogosławieństwo dla Ani i Mariusza w 1 r. ślubu
2) * o Boże błogosławieństwo dla księdza Grzegorza z racji imienin

4 września, Środa

7.00 + Zenona Żak – od szwagra Zdzisława
16.30 1) + Henryk Chałupczyński – od siostry Janiny
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od Kazimierza Kotyli z rodziną z Makowisk
17.00 + Jakub Gałkowski – od cioci Basi Mielczarek z rodziną

5 września, Czwartek, wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

7.00 + Lucjan Sikora– od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od chrześnicy
2) + Szczepan Stasiaczyk – od siostry Teresy z synem
17.00 + Barbara Czerwień – od mieszkańców bloku Rekreacyjna 7

6 września, Piątek

7.00 1) + Czesław Mordal – od żony Janiny
2) + Beata Krzak; Władysław Hałaczkiewicz;
Stanisława, Zygmunt Hałaczkiewicz; Czesława Pilarz
16.30 + Ryszard, Helena, Marian Kowalczyk i zmarli z rodziny Kowalczyków
17.00 + Pelagia, Kazimierz Zając

7 września, Sobota

7.00 * Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
16.30 1) + Alicja w 34 r. śm., Stanisław Grabowscy oraz zmarli z ich rodzin
2) + Edmund Bzdak – od syna Irka z rodziną
17.00 + Mieczysław, Maria Gajęccy i ich rodzice; Marianna, Stanisław, Tadeusz, Mieczysław Dłubak; Marianna Ryszczyk

8 września, Niedziela, XXIII Niedziela Zwykła

7.30 + Stanisław Grabarczyk; Zofia Kupejtys; Stanisława Walasińska; Władysław Garbiec

10.30 1) + Jerzy Suszyński w 9 r. śm.; Pelagia, Irena, Marian Bagniewscy
2) + Michał Pupara w rocznicę śmierci
3) * w intencji dzieci urodzonych we wrześniu

12.00 1) * w intencji Jacka z racji 18-tych urodzin
2) * w intencji Marii z racji 70-tej rocznicy urodzin

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Bronisława, Stanisław Pluskota; Wiktoria, Adam Kabała i ich rodzice – od rodziny Pluskotów
+ Czesław Strzelczyk w 17 r. śm.; Zofia, Józef Mesjasz; Stanisława Józef Strzelczyk
+ Maria i Jan Zdzierak
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Wojciech Pęciak – od rodziny Buczyńskich
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Czesław Mordal – od firmy handlowo-usługowej Paw-Pol z Działoszyna
+ Edmund Bzdak – od rodziny Soberów
+ Marianna Mateja – od Krysi Belica z rodziną
+ Stanisława Koperska
+ Lucjan Sikora – od Artura z rodziną
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kulpów i Posmyków
+ Mieczysław Dłubak – od Barbary Popiel i Alinki z rodziną
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od pracowników ryneczku
+ Zuzanna Cichowlas – od Janiny Leszczyk z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuczki Ewy z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatki Marysi
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Wiesław Krzak – od Bożeny Mielczarek z rodziną
+ Bogdan Belica – od Marka i Heleny Melków

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.