8 września, Niedziela, XXIII Niedziela Zwykła

7.30 + Stanisław Grabarczyk; Zofia Kupejtys; Stanisława Walasińska; Władysław Garbiec

10.30 1) + Jerzy Suszyński w 9 r. śm.; Pelagia, Irena, Marian Bagniewscy
2) + Michał Pupar w rocznicę śmierci
3) * w intencji dzieci urodzonych we wrześniu

12.00 1) * dziękczynna za plony
2) * w intencji Jacka z racji 18-tych urodzin
3) * w intencji Marii z racji 70-tej rocznicy urodzin

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Bronisława, Stanisław Pluskota; Wiktoria, Adam Kabała i ich rodzice – od rodziny Pluskotów
+ Czesław Strzelczyk w 17 r. śm.; Zofia, Józef Mesjasz; Stanisława Józef Strzelczyk
+ Maria i Jan Zdzierak
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Wojciech Pęciak – od rodziny Buczyńskich
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Czesław Mordal – od firmy handlowo-usługowej Paw-Pol z Działoszyna
+ Edmund Bzdak – od rodziny Soberów
+ Marianna Mateja – od Krysi Belica z rodziną
+ Stanisława Koperska
+ Lucjan Sikora – od Artura z rodziną
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kulpów i Posmyków
+ Mieczysław Dłubak – od Barbary Popiel i Alinki z rodziną
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od pracowników ryneczku
+ Zuzanna Cichowlas – od Janiny Leszczyk z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuczki Ewy z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatki Marysi
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Wiesław Krzak – od Bożeny Mielczarek z rodziną
+ Waldemar w r. śm., Marcin, Albina Antosik
+ Bogdan Belica – od Marka i Heleny Melków 

9 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Piotra Klawera

7.00 + dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1) + Antonina, Piotr Zdybowicz; Jan, Agnieszka, Ignacy, Marian Modlińscy; Piotr Zdybowicz
2) + Jan Łakomy – od syna Krzysztofa
17.00 + Eugeniusz Tasarz; Krystyna Ryś

10 września, Wtorek

7.00 + Wacław w r. śm., Cecylia Tkaczyńscy, zmarłych rodziców i rodzeństwo
16.30 1) + Alicja Hałaczkiewicz w 8 r. śm.
2) + Stefania Kapela – od syna Zdzisława z żoną
17.00 + Józefa, Leon Popiel; Zdzisław Skwarski; Berna Lanqwist

11 września, Środa

7.00 + Anastazja Kozłowska w 14 r. śm., Stanisław Kozłowski;
Marianna, Stanisław Kwiatkowscy
16.30 + Wiesław Krzak – od syna Arkadiusza z rodziną
17.00 + Teofil, Marianna Zdybowicz w 16 r. śm. – od Anieli z rodziną

12 września, Czwartek, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

7.00 + Pelagia Pęciak
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od kuzynki Doroty z rodziną
2) + Zenona Żak – od chrześnicy Bożeny z rodziną
17.00 + Wiesław, Marianna, Ignacy, Tomasz Zjawionych; Michał Krysiński

13 września, Piątek

7.00 + Marian Pęciak
16.30 1) + Mieczysław Dłubak – od rodziny Danielewskich
2) + Teresa Stefanek – od siostry Heleny i brata Stanisława
17.00 Nabożeństwo fatimskie
* w intencji Róży Różańcowej Rodziców za dzieci – św. Hiacynty Marto

14 września, Sobota, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kowalskich
16.30 1) + Józef, Czesława Lewandowscy i ich rodzice – od syna Jana
2) + Czesław Mordal – od synów Pawła, Sylwestra, Jarosława z rodziną Przemysława z rodziną
17.00 + Katarzyna, Adam, Zdzisław Zdunek; Antoni Ptak; Józef Pułka

15 września, Niedziela, XXIV Niedziela Zwykła

7.30 1) + Jan Staniszewski w 15 r. śm.
2) + Wojciech, Stefania, Ignacy, Wiktoria, Stanisław Popiel; zmarli z rodziny Koperskich; Józef Melka

10.30 + Pelagia, Marianna, Jan, Stefan Popiel

12.00 + Jakub Gałkowski – od koleżanek i kolegów Kuby

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Danuta Mucha w 19 r. śm., jej rodzice i siostra
+ Ireneusz Wieczorek – od koleżanki Dzidki Zjawionej z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Koperskich, Kotyniów i Drabów
+ Zenona Żak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna III
+ Anna Siwek – od rodziny Olejnikowskich
+ Czesław, Leszek Mordal
+ Edmund Bzdak – od Zofii i Zbyszka Zająców z rodziną
+ Marianna Mateja – od sąsiadki Izy i Eweliny Kryś
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od przyjaciół z klubu MMA
+ Zygmunt Chwal w 18 r. śm, jego rodzice i rodzeństwo
+ Zuzanna Cichowlas – od kuzynek Wandy i Sabiny z rodzinami
+ Marianna, Józef, Bolesław Strugałowie; zmarli z ich rodzin
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od córki Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od rodziny Stępniów
+ Ryszard Urbański  – od Kazika Rydza z żoną i rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuków Bartosza i Daniela
+ Jan Łakomy – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatów Płaszczyńskich
+ Teresa Stefanek – od rodziny Łuszczaków i Barczaków
+ Wiesław Krzak – od rodziny Janusów
+ Bogdan Belica – od rodziny Pluskotów
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Lucjan Sikora – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od Joli i Maćka Wilkoszewskich

 

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.