1. Bóg zapłać za dzisiejszy dar serca złożony na tacę z racji II niedzieli miesiąca.

2. W dniu dzisiejszym na Mszy świętej o godzinie 12.00 dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. To także dzień odpustu w kościele macierzystym.

3. W środę 11 września jest możliwość wyjazdu na czuwanie modlitewne na Jasną Górę, autokar będzie odjeżdżał o godzinie 19:15 z Placu Dworcowego.

4. Spotkania kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich, w tym tygodniu we wtorek o godz. 19:30 i w sobotę o godz. 11:30.

5. W piątek 13 września, wieczorem o godzinie 17:00 – nabożeństwo fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

6. W sobotę 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to też dobra okazja do odnowienia i ozdobienia przydrożnych krzyży.

7. W przyszłą niedzielę 15 września o godzinie 16:30 – Msza święta dla osób niepełnosprawnych. Bardzo serdecznie zapraszamy.

8. W związku ze świętem patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki, które przypada 18 września – zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Moje marzenia”. Prace w formacie A4, dowolną techniką, podpisane na odwrocie prosimy dostarczać do 16 września. Czekają atrakcyjne nagrody. 17 września w przeddzień święta, o godzinie 17:30 na parkingu koło plebanii odbędą się zmagania sportowe (ciekawe konkurencje) o puchar świętego Stanisława Kostki dla dzieci ze szkół podstawowych i młodszych (kilka kategorii wiekowych). Wręczenie nagród na Mszy świętej 18 września o godzinie 17.00.

9. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2020.

10. Osoby, które wyjeżdżają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, proszone są o wpłacenie IV raty (900 zł i 140 dolarów) do 15 września do pana Andrzeja Klimczaka.

11. W niedzielę 22 września po Mszy świętej o godzinie 10:30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świetej.

12. W niedzielę 22 września o godzinie 16:00 Msza święta na działkach w intencji Działkowców i ich rodzin.