22 września, Niedziela, XXV Niedziela Zwykła

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

10.30 1) + Irena Popiel – od syna Piotra z rodziną
2) * w intencji księdza Jarosława Zająca w 30. rocznicę święceń kapłańskich

12.00 1) * w intencji Agnieszki i Mirosława w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa
2) * w intencji Moniki – o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Henryk Magda
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Jakub Gałkowski – od przyjaciół klubu MMA
+ Genowefa Rabenda – od rodziny Grodzińskich, Urbańskich i Chwilczyńskich
+ Ireneusz Pęciak – od sąsiadów Barylskich z rodziną
+ Stanisław, Lucjan Wielgosik; Jan Karasek; Antonina, Stanisław Rus; Jadwiga, Stefan Wielgosik; Zenon Drabik
+ Marianna Mateja – od Pracowników Starostwa Powiatowego w Pajęcznie
+ Zuzanna Cicowlas – od Gosławskich z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Wodzisławskich
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Justyny z rodziną i Przemka z rodziną
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Kucharskich z dziećmi z Tarnowskich Gór
+ Józef Michalak – od Zakładu Pogrzebowego Hades
+ Ryszard Urbański – od kolegów i koleżanek z pracy z firmy Renkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od wnuczka Grześka z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Bartosza i Daniela
+ Jan Łakomy – od bratanka Zdzisława z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od koleżanek i kolegów z firmy Frubex
+ Teresa Stefanek – od rodziny Pazerów
+ Bogdan Belica – od Elżbiety i Grzegorza Modlińskich
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Zenona Żak – od cioci Jadzi Lancman
+ Anna Siwek – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
+ Lucjan Sikora – od OSP z Niwisk Górnych
+ Czesław Mordal – od wnuczka Damiana z Karoliną
+ Edmund Bzdak – od Celiny i Zdzicha Koseckich
+ Wiesława Modlińska – od siostrzenic Eli, Justyny i Moniki

23 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Ojca Pio

7.00 + Wiesława Modlińska – od siostry Marii z Mateuszem
16.30 1) + Jan Łakomy – od syna Roberta
2) + Anna Siwek – od siostry Wiesławy z rodziną
17.00 * w intencji Czcicieli św. Ojca Pio

24 września, Wtorek

7.00 + Marianna Mateja – od brata Stanisława z żoną
16.30 1) + Władysław Hałaczkiewicz – od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
2) + Zenona Żak – od chrześniaka Przemysława z żoną
17.00 + Jakub Gałkowski – od wujka Janka z żoną, Agnieszki Widera i Sławomira z rodzinami, cioci Grażyny z Rudy i Magdy z rodziną

25 września, Środa, wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

7.00 + Marianna Mateja – od Dyrekcji Firmy UKPOL i KLAMAR
16.30 1) + Czesław Mordal – od synowej Anny z Mateuszem
2) + Walentyna Cieśla; Jan, Cecylia Dulin; Franciszek, Regina Cieśla
17.00 + Aniela Saratowicz w rocznicę śmierci; Marian, Bronisława, Adam Tatarowicz; Zdzisław Mostowski; Marian Białek

26 września, Czwartek, wspomnienie św. Kosmy i Damiana

7.00 + Bogdan Belica – od siostry Leszki z rodziną
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od sąsiadów Miszewskich
2) + Edmund Bzdak – od Eliasza i Teresy Janeczków z rodziną
3) * w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
17.00 1)+ Antoni Dłubak w 28 r. śm., Janina Dłubak
2) w intencji wspólnoty AA

27 września, Piątek, wspomnienie św. Wincentego a Paulo

7.00 + Marianna Mateja – od Pracowników Firmy UKPOL i KLAMAR
16.30 + Władysław Hałaczkiewicz – od Lucyny z mężem i córkami
17.00 + Ireneusz Pęciak – od sąsiadki Zenobii Soleckiej
18.00 * BIERZMOWANIE

28 września, Sobota, wspomnienie św. Wacława

7.00 + Stanisław Włodarczyk
16.30 + Genowefa w r. śm., Edward Jagielscy
17.00 + Stanisław Mielczarek w 7 r. śm.
17.30 * w intencji Marzeny i Jacka Bzdak w 20 r. ślubu

29 września, Niedziela, XXVI Niedziela Zwykła

7.30 1) + Marianna, Władysław Zakrzewscy; Wacław Zakrzewski

10.30 + Maria, Stanisława, Stefan Kita

12.00 * w intencji Filipa Pędziwiatra w 1 r. ur. – od rodziców

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Janina, Władysław, Tomasz Palma; Franciszka Michalska
+ Józefa, Piotr, Alfred Podgórscy
+ Kazimierz Modliński w r. śm.
+ Stanisław Woźny w r. śm.
+ Teresa Karbowska w 14 r. śm.;  Stefan Karbowski; Henryk Janeczek; Zdzisław Mistygacz
+ Grzegorz, Marek Zakrzewscy; Jarosław Płatek; Janusz Bujak
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mordal
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Nowaków z Czerkies
+ Marianna Mateja – od wnuczków Michała, Sominiki i Aleksandry z rodzinami
+ Sabina Rula w r. śm. – od córki Haliny z rodziną
+ Mieczysław Marchewka – od syna Bogumiła
+ Lucjan Sikora – od całej rodziny Mesjaszów z Gajęcic Starych
+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Mieczysław Dłubak – od uczniów klasy maturalnej
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Chałpczyńskich i Muszkietów
+ Zuzanna Cichowlas – od chrześniaka Kazika z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Mirka Jury
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ulicy Majorat
+ Ryszard Urbański – od koleżanek i kolegów z pracy z firmy Remkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od Małgorzaty i Krzysztofa Grzesik
+ Jan Łakomy – od bratanka Janusza z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Popielów z dziećmi
+ Teresa Stefanek – od rodziny Ciurów
+ Bogdan Belica – od Ostrowskich

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.