1. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za wzięcie udziału w obchodach święta św. Stanisława Kostki. Oprócz konkursu plastycznego – z którego prace wywieszone są na tablicy w kościele – odbyły się zmagania sportowe.
 2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.30 – spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej. Za tydzień w niedzielę – poświęcenie różańców i uroczyste wręczenie ich dzieciom.
 3. Dzisiaj o godzinie 16.00 Msza święta na działkach w intencji Działkowców i ich rodzin.
 4. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy dziewięciodniową nowennę do świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. 1 października podczas Mszy świętej o godzinie 17.00, będziemy przeżywali uroczyste wprowadzenie Relikwii świętej Teresy. Do tego wielkiego wydarzenia w życiu naszej wspólnoty parafialnej, chcemy się należycie przygotować, dlatego zapraszamy na modlitwy nowennowe połączone z różańcem – codziennie
  o godzinie 20.30.
 5. W dniu jutrzejszym rejonowy dzień chorych w Gidlach. Osoby, które zapisały się na wyjazd spotykają się o godzinie 9.40 przy kościele macierzystym.
 6. Jutro w naszym kościele z racji wspomnienia świętego Ojca Pio, Msza święta wieczorna z ucałowaniem Jego Relikwii.
 7. Jutro, w poniedziałek, o godzinie 19.30 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży, która przyjmie w tym tygodniu sakrament bierzmowania.
 8. We wtorek próba generalna dla kandydatów do bierzmowania o godzinie 19.00.
 9. W najbliższy piątek młodzież naszej parafii przez posługę księdza biskupa Andrzeja Przybylskiego przyjmie sakrament bierzmowania. Dokona się to podczas Mszy świętej o godzinie 18.00. Dzień wcześniej – w czwartek o godzinie 19.30 – odbędzie się spowiedź dla kandydatów, świadków bierzmowania i rodziców.
 10. W przyszłą niedzielę o godzinie 19.00 w naszym kościele, odbędzie się Dobry Wieczór z Mocą – uwielbienie wraz z Zespołem 77fm. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian. Zespół 77fm – to zespół wspaniałych muzyków i artystów, którzy śpiewem uwielbiają Boga, dając piękne świadectwo wiary. Bardzo cieszymy się z tego, że będziemy mogli ich gościć.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.