29 września, Niedziela, XXVI Niedziela Zwykła

7.30 + Marianna, Władysław Zakrzewscy; Wacław Zakrzewski

10.30 + Maria, Stanisława, Stefan Kita

12.00 * w intencji Filipa Pędziwiatra w 1 r. ur. – od rodziców

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Janina, Władysław, Tomasz Palma; Franciszka Michalska
+ Józefa, Piotr, Alfred Podgórscy
+ Kazimierz Modliński w r. śm.
+ Stanisław Woźny w r. śm.
+ Teresa Karbowska w 14 r. śm.;  Stefan Karbowski; Henryk Janeczek; Zdzisław Mistygacz
+ Grzegorz, Marek Zakrzewscy; Jarosław Płatek; Janusz Bujak
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mordal
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Nowaków z Czerkies
+ Marianna Mateja – od wnuczków Michała, Dominiki i Aleksandry z rodzinami
+ Sabina Rula w r. śm. – od córki Haliny z rodziną
+ Mieczysław Marchewka – od syna Bogumiła
+ Lucjan Sikora – od całej rodziny Mesjaszów z Gajęcic Starych
+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Mieczysław Dłubak – od uczniów klasy maturalnej
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Chałpczyńskich i Muszkietów
+ Zuzanna Cichowlas – od chrześniaka Kazika z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Mirka Jury
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ulicy Majorat
+ Ryszard Urbański – od koleżanek i kolegów z pracy z firmy Remkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od Małgorzaty i Krzysztofa Grzesik
+ Jan Łakomy – od bratanka Janusza z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Popielów z dziećmi
+ Teresa Stefanek – od rodziny Ciurów
+ Bogdan Belica – od Ostrowskich

30 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Hieronima

7.00 + Jan, Franciszka Drab oraz zmarłych z rodziny Drabów i Gajęckich
16.30 1) + Władysław Hałaczkieiwcz – od Lucyny z mężem i córkami
2) + Janina, Tadeusz Owcarz
17.00 + Jan Łakomy – od brata Tadeusza z rodziną

1 października, Wtorek, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 + Marianna Mateja – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 * o Boże błogosławieństwo dla Natalii w 18 rocznicę urodzin
17.00 1) * w intencji Parafian
2) * o potrzebne łaski dla wspólnoty rodziców modlących się za swoje dzieci

2 października, Środa, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7.00 + Wiesława Modlińska – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) * w intencji Aleksandry i Tomasza w 20 r. ślubu
2) + Jan Świniarski – od syna Ryszarda
17.00 + Ryszard Modliński w 6 r. śm. – od żony

3 października, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca

7.00 + Waleria, Jan Dunajczyk; zmarli z rodzin Dunajczyków,  Góreckich i Harciarków
16.30 + Ireneusz Pęciak – od Zbyszka Paśnika z rodziną
17.00 1) * w intencji Pauliny i Rafała w 10 rocznicę ślubu
2) * dziękczynna, z prośbą o Boże błog. dla Wiesławy w 80-tą r. urodzin

4 października, Piątek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00 + Tadeusz Ciępka
16.30 1) + Anna Siwek – od siostry Heleny z rodziną
2) + Zdzisław Olejnik – od żony Zofii
17.00 + Jakub Gałkowski – od Tomka Słabika z rodziną i Tomka Bujaka z rodziną

5 października, Sobota, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

7.00 * Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
15.30 * ślub
17.00 * dziękczynna, z prośbą o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Józefa Wójcika z żoną, córką i synkiem

6 października, Niedziela, XXVII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Marianna Mateja – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Ciępka w 2 r. śm.
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ul. Majorat
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od rodziny Golańskich
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Beaty i Urszuli z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Chałupczyńskich ze Szczytów
+ Teresa Stefanek – od pracowników firmy Darex
+ Bogdan Belica – od pracowników Enigmy
+ Zenona Żak – od cioci Wandy Kotyla z rodziną
+ Lucjan Sikora – od Marzeny Szymczykowskiej z rodziną

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + Janina i Czesław Jura; Janina, Tadeusz, Mieczysław Jura

15.00 + Michał, Marianna Garbiec; Jan, Władysław, Władysław Sikora i ich rodzice

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.