6 października, Niedziela, XXVII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Marianna Mateja – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Ciępka w 2 r. śm.
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ul. Majorat
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od rodziny Golańskich
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Beaty i Urszuli z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Chałupczyńskich ze Szczytów
+ Teresa Stefanek – od pracowników firmy Darex
+ Bogdan Belica – od pracowników Enigmy
+ Zenona Żak – od cioci Wandy Kotyla z rodziną
+ Lucjan Sikora – od Marzeny Szymczykowskiej z rodziną

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + Janina i Czesław Jura; Janina, Tadeusz, Mieczysław Jura

15.00 + Michał, Marianna Garbiec; Jan, Władysław, Władysław Sikora i ich rodzice

7 października, Poniedziałek, wspomnienie NMP Różańcowej

7.00 Rez. Strzelczak
16.30 1) + Jan Łakomy – od bratowej Stanisławy z rodziną
2) + Stanisława Woźniak – od synów Tadeusza i Mariana z rodzinami
17.00 * w intencji Koła Żywego Różańca z Pajęczna

8 października, Wtorek

7.00 + Władysław Hałaczkiewicz – od Mirosława Urgacza z rodziną
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od Krzysztofy z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od syna Adama z żoną
17.00 + Ireneusz Pęciak – od syna Waldka

9 października, Środa, wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

7.00 + Jan Świniarski – od sąsiadów z ulicy Ogrodowej
16.30 1) + Bogdan Belica – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od siostry Eli z rodziną Cudak z Górki, Ciężkowic i Kłomnic
17.00 + Wiesława Modlińska – od męża Krzysztofa

10 października, Czwartek

7.00 + Zdzisław Olejnik – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Jakub Gałkowski – od cioci Gosi Rabenda z rodziną
2) + Stanisława Woźniak – od brata Zdzisława z rodziną
17.00 * dziękczynno-błagalna z racji 100 urodzin Stanisława Plucińskiego, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny

11 października, Piątek

7.00 + Joanna Pruszek – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Jan Świniarski – od córki Marii
17.00 1) + Wiesława Modlińska – od dzieci Agnieszki, Niny, Adama z rodzinami
2) + Mieczysław Szczęsny w 3 r. śm.

12 października, Sobota, wspomnienie bł. Jana Beyzyma

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Bujaków
16.00 * ślub
17.00 1) + Jan, Franciszka, Adam Drab
2) + Zdzisław Olejnik – od syna Andrzeja z rodziną

13 października, Niedziela, XXVIII Niedziela Zwykła, Dzień Papieski

7.30 + Zbigniew Pilśniak, zmarli z rodziny Pilśniaków i Słowików

10.30 1) + Beata Krzak – od braci
2) * w intencji dzieci urodzonych w październiku

12.00 + Lucjan Sikora – od koleżanki Leokadii i Stanisława Siemińskich z Makowisk

15.00 Msza św. z nabożeństwem fatimskim
* Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, łaski i zgodę dla córki
* W intencji róży różańcowej modlitwy rodziców za  dzieci róży Św. Rity

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.