1. W miniony wtorek, odbyła się w naszej parafii uroczystość wprowadzenia relikwii świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Bardzo dziękujemy za udział w tym pięknym wydarzeniu duchowym. Szczególnie dziękuję Róży Różańcowej św. Teresy – rodziców modlących się za dzieci, za przygotowaną oprawę Mszy świętej oraz chórowi parafialnemu.

  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00, a w soboty i niedziele na różaniec ze starszymi. Różaniec dla starszych codziennie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 15:00. Dzieci codziennie otrzymują naklejki uczestnictwa w różańcu. Zapraszamy także wszystkie dzieci do udziału w konkursie na samodzielnie wykonany różaniec. Najbardziej pomysłowe i oryginalne zostaną nagrodzone. Różańce prosimy przynosić do niedzieli 13 października.

  3. Młodzież z klas VI, VII i VIII zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę 12 października o godzinie 11:30.

  4. Przyszła niedziela – 13 października to w naszej Ojczyźnie nie tylko dzień wyborów, ale także XIX Dzień Papieski. W tym roku będzie on przeżywany pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” W tym dniu przed kościołem prowadzona będzie zbiórka na stypendia dla młodzieży. Po każdej Mszy świętej będzie można będzie także nabyć „kremówki”, z których dochód zostanie przeznaczony na cele duszpasterskie dzieci i młodzieży. Z racji trzynastego dnia miesiąca – Msza święta z nabożeństwem fatimskim w przyszłą niedzielę o godzinie 15.00.

  5. Przyjmujemy także na Wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Druki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wyjściu.

  6. Dzisiaj w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza, odbędzie się Przegląd Orkiestr Dętych Powiatu Pajęczańskiego, zbiórka o godz. 12.00 pod budynkiem Starostwa Powiatowego i przemarsz na halę sportową.

Niwiska

W przyszłą niedzielę, 13 października, odpust w kościele błog. Honorata Koźmińskiego w Niwiskach Górnych. Mszę świętą odpustową o godzinie 12.00, będzie sprawował ks. dr Łukasz Dyktyński – ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie.


Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.