13 października, Niedziela, XXVIII Niedziela Zwykła, Dzień Papieski

7.30 + Zbigniew Pilśniak, zmarli z rodziny Pilśniaków i Słowików

10.30 1) + Beata Krzak – od braci
2) * w intencji dzieci urodzonych w październiku

12.00 + Lucjan Sikora – od koleżanki Leokadii i Stanisława Siemińskich z Makowisk

15.00 Msza św. z nabożeństwem fatimskim
* Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, łaski i zgodę dla córki
* W intencji róży różańcowej modlitwy rodziców za  dzieci róży Św. Rity

14 października, Poniedziałek, wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque

7.00 + Stanisława Woźniak – od Zakładu Pogrzebowego Hades z Pajęczna
16.30 1) + Jan Łakomy – od siostry Danusi i siostrzenicy Magdaleny z rodziną
2) + Barbara Czerwień – od rodziny Łużaków z dziećmi
17.00 1) * w intencji Nauczycieli i Wychowawców
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące

15 października, Wtorek, wspomnienie św. Teresy z Avilla

7.00 + Jan Świniarski – od rodziny Modlińskich
16.30 1) * w intencji Antoniego z racji 14. ur.
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
17.00 1) + Mirosław Konieczny
2) * o powrót do zdrowia dla Joanny – od Róży Różańcowej św. Joanny Beretty Molli Rodziców modlących się za dzieci

16 października, Środa, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00 * w intencji Jadwigi z racji imienin
16.30 1) + Wiesława Modlińska – od taty
2) + Zdzisław Olejnik – od chrześnicy Oli z Tomkiem
17.00 + Marianna Mateja – od córki Barbary

17 października, Czwartek, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 + Joanna Pruszek – od rodziny Cichowlasów i rodziny Lewandowskich
16.30 1) + Marianna Mateja – od syna Jerzego z żoną i wnuczkiem Kamilem
2) + Jan Świniarski – od syna Adama z rodziną
17.00 + Jakub Gałkowski – od rodziny Warzychów i Potockich

18 października, Piątek, święto św. Łukasza

7.00 + Stanisława Woźniak – od Zakładu pogrzebowego Hades
16.30 + Zdzisław Olejnik – od siostry z mężem
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym
1) Za Zmarłych:

+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od sąsiadów Bujaków
+ Jan Łakomy – od siostrzenic Basi i Agnieszki z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Mruszczyków
+ Teresa Stefanek – od sąsiadów z klatki z ul. Osiedlowej
+ Bogdan Belica – od rodziny Matejów i Cieślaków
+ Zenona Żak – od Janusza i Marzeny Lancman z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mostowskich
+ Lucjan Sikora – od Bogusi z rodziną
+Edmund Bzdak – od Haliny i Heńka Mostowskich
+ Wiesława Modlińska – od sąsiadów Pułków
+ Marianna Mateja – od Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rędzinach
+ Jan Świniarski – od Józi z Wojcieszowa
+ Joanna Pruszek – od rodziny Derków i Klimczaków

2) * w intencji księdza proboszcza z racji imienin

19 października, Sobota

7.00 + Zdzisław Olejnik – od siostry z mężem
15.00 * ślub
16.30 1) + Alojzy Stanik w 3 r. śm. – od żony
+ Jan, Zbigniew Mela
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od wnuczki Magdaleny z Patrykiem
17.00 1) * w intencji Uli i Marcina w 1 r. ślubu
2) * dziękczynna w intencji pani Genowefy w 80-tą rocznice urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

20 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 + Czesław, Michał, Agnieszka Kuc;
+ Adam, Franciszka Kutarba; Antoni Zdunek

10.30 + Helena i Józef Beśka; Łukasz Krzyczmonik

12.00 + Tadeusz Modliński

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Kazimierz Sygidus oraz zmarli z rodziny Sygidusów, Sikorów i Grochulskich
+ Jan Popiel; Stefan, Marianna Popiel
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Marianna Mateja – od dyrekcji firmy UKPOL i KLAMAR
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Kulińskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Jakub Gałkowski – od mieszkańców z ul. Botanicznej
+ Zuzanna Cichowlas – od Golańskich z rodzinami
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od koleżanek z pracy córki Danuty
+ Jan Łakomy w 1 r. śm. – od żony Krystyny
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Anity z rodziną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Bogdan Belica – od sąsiadów z Dylowa Rządowego
+ Zenona Żak – od Zakładu Pogrzebowego Paczyński
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Lucjan Sikora – od rodziny Kotyniów
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodziną i Roberta Mordala z rodziną
+ Edmund Bzdak – od Waldemara Sobery z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Woźniaków
+ Siostra Bolesława Stach

16.30 * Msza święta dla Niepełnosprawnych

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.