1. Dzisiejszy dzień w naszej Ojczyźnie to dzień wyborów parlamentarnych. Obchodzimy również XIX Dzień Papieski, przezywany pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera uzdolnioną młodzież. Po każdej Mszy świętej można nabyć pyszne „kremówki”, z których dochód zostanie przeznaczony na cele duszpasterskie dzieci
    i młodzieży. Z racji trzynastego dnia miesiąca – Msza święta z nabożeństwem fatimskim w dzisiaj o godzinie 15.00.

  2. Bóg zapłać za dzisiejszy „Dar serca” złożony na tacę.

  3. Jutro w poniedziałek 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji zapraszamy wszystkich nauczycieli i wychowawców na Mszę świętą wieczorną o godzinie 17.00, po niej różaniec. Msza święta i modlitwa różańcowa będą w intencji nauczycieli i wychowawców.

  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00, a w soboty i niedziele na różaniec ze starszymi. Różaniec dla starszych codziennie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 15:00. Dzieci codziennie otrzymują naklejki uczestnictwa w różańcu. Dzisiaj mija termin przynoszenia samodzielnie wykonanych przez dzieci różańców. Rozstrzygnięcie konkursu za tydzień na Mszy świętej o godzinie 10:30.

  5. Przyjmujemy także na Wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Druki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wyjściu.

  6. W piątek – Msza święta wieczorna o Miłosierdziu Bożym.

  7. Za tydzień w niedzielę o godzinie 16.30 Msza święta dla niepełnosprawnych.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.