20 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 + Czesław, Michał, Agnieszka Kuc;
+ Adam, Franciszka Kutarba; Antoni Zdunek

10.30 + Helena i Józef Beśka; Łukasz Krzyczmonik

12.00 + Tadeusz Modliński

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Kazimierz Sygidus oraz zmarli z rodziny Sygidusów, Sikorów i Grochulskich
+ Jan Popiel; Stefan, Marianna Popiel
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Marianna Mateja – od dyrekcji firmy UKPOL i KLAMAR
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Kulińskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Jakub Gałkowski – od mieszkańców z ul. Botanicznej
+ Zuzanna Cichowlas – od Golańskich z rodzinami
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od koleżanek z pracy córki Danuty
+ Jan Łakomy w 1 r. śm. – od żony Krystyny
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Anity z rodziną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Bogdan Belica – od sąsiadów z Dylowa Rządowego
+ Zenona Żak – od Zakładu Pogrzebowego Paczyński
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Lucjan Sikora – od rodziny Kotyniów
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodziną i Roberta Mordala z rodziną
+ Edmund Bzdak – od Waldemara Sobery z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Woźniaków
+ Siostra Bolesława Stach

16.30 * Msza święta dla Niepełnosprawnych

21 października, Poniedziałek, wspomnienie bł. Jakuba Strzemię

7.00 + Jan Świniarski – od siostry z rodziną
16.30 1) * w intencji Florentyny Prus w 18 r. ur. – od babci Jadwigi
2) + Zdzisław Olejnik – od synowej Anny
17.00 + Jan Łakomy – od siostry Heleny

22 października, Wtorek, wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 + Stanisława Woźniak – od Doroty i Zenka z dziećmi
16.30 1) + Wiesława Modlińska – od chrześniaka Romka z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od siostry Krystyny z rodziną
17.00 * w intencji Sabiny Bernaś w 88 r. urodzin

23 października, Środa

7.00 1) + Stefania, Wojciech, Stanisław Popiel; Jan, Wiktoria Koperscy;
zmarli z rodziny Popielów i Koperskich; Józef Melka
2)  + Wiesława Modlińska – od siostry Marii z Mateuszem
16.30 + Jan Świniarski – od wnuczki Lucyny
17.00 + Władysław Hałaczkiewicz – od rodziny Beśków

24 października, Czwartek

7.00 + Zdzisław Olejnik – od sąsiadów Plucińskich
16.30 1) + Władysław Hałaczkiewicz – od Joli, Krysi i Adasia z rodzinami
2) + Stanisława Woźniak – od siostry Zenobii z rodziną
17.00 + Marianna Mateja – od syna Ryszarda

25 października, Piątek

7.00 * w intencji księdza Szymona z racji imienin
16.30 1) + Joanna Pruszek – od syna Wojtka z żoną
2) + Mirosław Belica w 5 r. śm.
17.00 + Helena, Witold Słupińscy; Krystyna i Konstanty Chudy; zmarli z ich rodzin

26 października, Sobota

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Franczaków
15.00 * ślub
16.30 1) * w intencji Państwa Wojtasików w 50 rocznicę ślubu
2) * w intencji Teresy i Andrzeja Słowików w 40 r. ślubu
17.00 + Maria Gajęcka – od Macieja Juryńczyka

27 października, Niedziela, XXX Niedziela Zwykła

7.30 + Jan Gleń w 14 r. śm.; Leokadia, Roman, Krzysztof Grelińscy – od dzieci

10.30 + Paulina Lewandowska w 10 r. śm. – od rodziców i siostry Anity z rodziną

12.00 1) + Czesław Mordal – od siostry Janiny
2) * w intencji Haliny i Bogumiła Marchewków w 40 rocznicę ślubu – od synów z rodzinami i wnuczków

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Patryk Koźmiński – od sąsiadów Rodków
+ Ireneusz Wieczorek – od Marcina z Dominiką
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Borkowskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Wacław Zakrzewski – od Genowefy Wawrzak
+ Tadeusz Modliński  – od swatki z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Anieli i Kazimierza Plucińskich z rodziną
+ Stefania Kapela – od Beaty Szumc z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Karoliny z rodziną
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Bogdan Belica – od kuzyna Zbigniewa Różyckiego z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzenicy Ilony z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Olejnikowskich
+ Lucjan Sikora – od Karoliny z Pawłem
+ Wiesława Modlińska – od sąsiadów Freusów, Plucińskich, Łyków i Zeni Soleckiej
+ Marianna Mateja – od pracowników firmy UKPOL i KLAMAR

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.