1. Bóg zapłać za Dar serca złożony na tacę w ubiegłą niedzielę. W najbliższym czasie zostaną podjęte prace nad wykończeniem zakrystii.

  2. W minioną niedzielę obchodziliśmy Dzień Papieski, przy tej okazji była prowadzona zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspomaga zdolną młodzież. Nasza parafia zebrała 1100 zł. Bóg zapłać za ofiary.

  3. Dzisiaj o godzinie 16:30 Msza święta z udziałem osób niepełnosprawnych, a po niej spotkanie na plebanii.

  4. W kaplicy Dzieci Fatimskich wystawione są prace dzieci zgłoszone na konkurs na najbardziej pomysłowy różaniec. Wszystkie prace zostały nagrodzone, ale zachęcam do tego, by zrobić dzieciom radość i zagłosować na ten, który państwa zdaniem jest najbardziej pomysłowy. Są przygotowane karteczki, na których wpisujemy numer różańca i swoje imię i nazwisko; wśród głosujących także wylosujemy nagrodę.

  5. We wtorek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.

  6. Również w tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00, a w soboty i niedziele na różaniec ze starszymi. Różaniec dla starszych codziennie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 15:00. Dzieci codziennie otrzymują naklejki uczestnictwa w różańcu.

  7. Przyjmujemy także na Wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Druki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wyjściu. Wypominki jednorazowe będą odczytywane 1 listopada o godzinie 9.30. Wypominki oktawalne wraz z modlitwą różańcową będą odczytywane w dniach od 1 do 8 listopada. W uroczystość Wszystkich Świętych o godzinie 9:30, następnie pierwsza Msza święta oktawalna. Od 2 listopada wypominki oktawalne o godzinie 16.30, po nich Msza święta oktawalna. W niedzielę 3 listopada wypominki oktawalne po Mszy świętej o godzinie 15.00. Wypominki roczne począwszy od niedzieli 10 listopada.

  8. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny codziennie dla jednej osoby zmarłej. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej oraz pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.