3 listopada, Niedziela, XXXI Niedziela Zwykła

7.30 + Tadeusz Dłubak w 14 rocznicę śmierci

10.30 + Franciszka Kicińska i zmarli z rodziny Deptów

12.00 * w intencji Parafian

15.00 3. Msza święta oktawalna
* różaniec z wypominkami oktawalnymi

4 listopada, Poniedziałek, wspomnienie św. Karola Boromeusza

7.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 * o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Martyny z racji 16-tych urodzin
16.30  * różaniec z wypominkami oktawalnymi
17.00 4. Msza święta oktawalna

5 listopada, Wtorek

7.00 + Zdzisław Olejnik – od rodziny Ścigałów z rodziną
16.00 1) + Ireneusz Pęciak – od Krzysztofa Wojewody z rodziną
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od sąsiadów Zdybowiczów
16.30  * różaniec z wypominkami oktawalnymi
17.00 5. Msza święta oktawalna

6 listopada, Środa

7.00 + Zdzisław Olejnik – od Mariana Olejnika z rodziną
16.00 * w Bogu wiadomej intencji
16.30  * różaniec z wypominkami oktawalnymi
17.00 6. Msza święta oktawalna

7 listopada, Czwartek

7.00 + Joanna Pruszek – od rodziny Modlińskich
16.00 + Jan Łakomy – od siostry Krysi z mężem
16.30  * różaniec z wypominkami oktawalnymi
17.00 7. Msza święta oktawalna

8 listopada, Piątek

7.00 + Michał Noremberg, Stanisław i Weronika Kulińscy;
Apolonia i Leonard Noremberg
16.00 + Tomasz Majdzik w 10 r. śm.
16.30  * różaniec z wypominkami oktawalnymi
17.00 8. Msza święta oktawalna

9 listopada, Sobota, święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 * w intencji Parafii
16.00 + Józef, Wiktoria Ruchniak w rocznicę śmierci i ich rodzice
17.00 * w intencji Wiernych Parafii św. Jana Chrzciciela w Poczesnej

10 listopada, Niedziela, XXXII Niedziela Zwykła

7.30 + Mieczysław Zimoch w 10 r. śm. – od żony i dzieci

10.30 1) + Anna, Jan, Jolanta, Irena Popiel
2) * w intencji dzieci urodzonych w listopadzie

12.00  * w intencji Bogumiły i Zdzisława w 50 rocznicę ślubu

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Seweryn, Emilia, Wacław Plucińscy
+ Ireneusz Wieczorek – od Marcina z Dominiką
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Duszów z Pajęczna
+ Feliks Woźniak w 20 r. śm., Józefa, Jadwiga Woźniak
+ Wacław Zakrzewski – od Genowefy Wawrzak
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od mieszkańców bloku nr 17
+ Tadeusz Modliński  – od swatki z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Anieli i Kazimierza Plucińskich z rodziną
+ Stefania Kapela – od sąsiadów Kapelów
+ Jan Łakomy – od kuzynki Marianny i Kazika Mordal
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Marcina z rodziną
+ Teresa Stefanek – od swatów Łuszczaków i Barczaków
+ Bogdan Belica – od sąsiadów Drabów
+ Zenona Żak – od Ewy Kula z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Prześlaków i Krasowskich
+ Lucjan Sikora – od Pauliny z Wojciechem
+ Czesław Mordal – od firmy handlowej Paw-Pol z Działoszyna
+ Edmund Bzdak – od kolegów z pracy Ireneusza
+ Wiesława Modlińska – od Grażyny i Josefa Melaine
+ Marianna Mateja – od mieszkańców Tuszyna
+ Jan Świniarski – od Józi z Wojcieszowa
+ Zdzisław Olejnik – od wnuczki Doroty z rodziną
+ Stanisława Woźniak – od wnuka Tomasza z rodziną
+ Joanna Pruszek – od wnuka Patryka z rodziną

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.