1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzisiaj Msza święta oktawalna o godzinie 15.00, po Mszy świętej różaniec z wypominkami oktawalnymi.
  2. Do 8 listopada modlitwa różańcowa z wypominkami oktawalnymi o godz. 16:30. Do 8 listopada, każdego dnia można uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej. Należy w tym czasie być w stanie łaski uświęcającej oraz nawiedzić cmentarz i odmówić modlitwę za zmarłych.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom, które wzięły udział w Balu Wszystkich Świętych
    w miniony czwartek. Szczególnie dziękuję też pani sołtys Dylowa Rządowego – Małgorzacie Sowińskiej – za zorganizowanie Balu, oraz panu Kazimierzowi Ławniczkowi za wcielenie się w postać św. Jana Pawła II.
  4. W najbliższy piątek – 8 listopada – odwiedziny chorych od godziny 8.00 rano.
  5. W przyszłą niedzielę 10 listopada o godzinie 17.00 w naszym kościele odbędzie się koncert patriotyczny Orkiestry Dętej z Pajęczna. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  6. W ubiegłą niedzielę, była przeprowadzona zbiórka do puszek na misje. Udało nam się zebrać kwotę 623 zł. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
  7. W poprzednią niedzielę wierni z parafii św. Jana Chrzciciela w Poczesnej, mieli okazję do wsparcia materialnego naszej świątyni. Bardzo dziękujemy za hojność i otwartość ich serc. W najbliższym czasie zostaną podjęte prace wykończeniowe naszej zakrystii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na ten cel.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.