1. Bóg zapłać za wspólną modlitwę wypominkową w zakończonej oktawie uroczystości Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy także o wrzucanie śmieci przy cmentarzu do worków.
  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.30 – spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w salce na plebanii.
  3. Dzisiaj o godzinie 17.00 w naszym kościele odbędzie się koncert patriotyczny Orkiestry Dętej z Pajęczna. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. W dniu jutrzejszym Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte
    w naszym kościele o godz. 7.00, 16.30 i 17.00. O godzinie 7.00 Msza święta w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny. Msza święta za Ojczyznę dla miasta Pajęczna jutro o godzinie 10:30 w kościele macierzystym.
  5. W środę 13 listopada, wieczorem o godzinie 17.00 zapraszamy na Mszę świętą z nabożeństwem fatimskim. W Niwiskach Dolnych modlitwa różańcowa o godzinie 20.00.
  6. W tym tygodniu z racji trzeciego piątku miesiąca Msza święta wieczorna
    o Miłosierdziu Bożym z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jest to także Msza święta zbiorowa za zmarłych.
  7. W najbliższy czwartek w naszym Wyższym Seminarium Duchownym
    o godzinie 19:30 odbędzie się koncert zespołu TGD (Trzecia Godzina Dnia) są jeszcze miejsca wolne na wyjazd. Zapisy u ks. Jacka – wikariusza parafii macierzystej.
  8. Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne grupy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W piątek o godzinie 19:30 w salce na plebanii.
  9. Spotkania kandydatów do bierzmowania w najbliższą sobotę. Klasy
    VI o godzinie 11.00, a klasy VII i VIII o godzinie 12.00.
  10. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.30 Msza święta dla niepełnosprawnych.
  11. Przypominamy o parafialnej pielgrzymce do Gruzji, którą chcemy zorganizować w lipcu. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii.
  12. W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Irenę Dłubak lat 88, z ulicy Długiej. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu.