18 listopada, Poniedziałek, wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej

7.00 + Franciszka, Jan Drab; zmarli z rodziny Drabów i Gajęckich
16.30 + Marianna Mateja – od chrześnicy Haliny
17.00 + Henryk Stefanek w 14 r. śm.; Teresa Stefanek

19 listopada, Wtorek

7.00 + Józef Dłubak; Franciszka Michalska
16.30 + Zdzisław Olejnik – od rodziny Klimczaków
17.00 + Władysław Hałaczkiewicz – od Natalii Lont i rodziny

20 listopada, Środa, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

7.00 + Wiesława Leszczyk
16.30 + Ireneusz Pęciak – od Mirki z rodziną

17.00 * o Boże błogosławieństwo dla Mai w 1 r. urodzin

21 listopada, Czwartek, wspomnienie Ofiarowania NMP

7.00 + Marcjanna Rygalska
16.30 * w intencji Jana Kowalczyka z racji 18-tych urodzin; w intencji rodziny
17.00 + Stanisława, Bronisław Walasińscy; Stanisława, Tomasz, Alfred, Marianna Kapela

22 listopada, Piątek, wspomnienie św. Cecylii

7.00 * w Bogu wiadomej intencji
16.30 + Joanna Pruszek – od wnuczki z rodziną

17.00 + Stefan Koperski

23 listopada, Sobota

7.00 * w Bogu wiadomej intencji
16.30 1) + Władysław Hałaczkiewicz – od wnuka Bartosza
2) + Anna, Władysław, Józef Bernaś; Józefa, Andrzej, Józef, Pelagia, Alina Drab

17.00 + Magdalena, Ignacy Kij; Kazimiera, Władysław Popiel

24 listopada, Niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 + Zdzisław Uchroński – od żony z dziećmi

10.30 + Aleksandra Filocha w r. śm. – od męża i dzieci

12.00  * w intencji ks. kanonika Janusza Chylewskiego o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Janusz Bujak; Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek; Antoni Ptak; Józef Pułka
+ Marek Rula – od siostry Haliny z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Bujaków
+ Bogdan Belica w 1 r. śm.; Pelagia, Jan, Mirosław Belica; Stanisława Włodarczyk w 5 r. śm.; Władysław, Felicja Ciesielscy; Cecylia Zabłocka
+ Marian Mucha w 9 r. śm., jego rodzice i rodzeństwo
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Pracowników Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie
+ Tadeusz Modliński  – od rodziny Michelów
+ Wacław Pluciński – od pracowników Miejskiego Zakładu Komunalnego w Pajęcznie
+ Jan Łakomy – od rodziny Świątków
+ Henryk Chałupczyński – od swatki Marysi
+ Bogdan Belica – od rodziny Lewandowskich
+ Zenona Żak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna III
+ Lucjan Sikora – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od siostrzenic Eli, Justyny i Moniki
+ Marianna Mateja – od Marka i Gosi Rosak z Kłobucka
+ Jan Świniarski – od rodziny Rudników ze Świdnicy
+ Zdzisław Olejnik – od rodziny Cytarzyńskich
+ Stanisława Woźniak – od Zofii Kłos i Grzesia
+ Joanna Pruszek – od Badylaków z rodziną z Grabów
+ Władysław Saracen – od wnuczki z rodziną
+ Irena Dłubak – od sąsiadki Teresy

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.