1. Dzisiaj o godzinie 16.30 Msza święta dla niepełnosprawnych.
  2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W naszej parafii będziemy gościć Siostry od Aniołów. Opowiedzą nam o swojej działalności i rzecz jasna o Aniołach, którzy są naszymi szczególnymi orędownikami. Po Mszach świętych będzie można wesprzeć ofiarą dzieła prowadzone przez Siostry od Aniołów. W kruchcie od jakiegoś czasu są dostępne kalendarze na 2020 rok, wydane właśnie przez Siostry od Aniołów.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o 12.00 będziemy modlić się w intencji księdza kanonika Janusza Chylewskiego, ponieważ w tym tygodniu przypada dzień jego imienin. Także podczas Mszy świętej o 12.00 z racji wspomnienia świętej Cecylii oprawę Mszy świętej podejmie Pajęczańska Orkiestra Dęta.
  4. W tym roku zostały przygotowane bożonarodzeniowe karty świąteczne z motywami scen namalowanych w naszym kościele. Zachęcamy do nabycia tych kartek, co będzie stanowić także naszą małą cegiełkę na rzecz upiększenia naszej świątyni. Będą one dostępne od przyszłej niedzieli. Wydrukowane także zostały specjalne widokówki z prośbą o wsparcie w budowaniu i upiększaniu naszej świątyni.
  5. Przypominamy o parafialnej pielgrzymce do Gruzji, którą chcemy zorganizować w lipcu. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii. Zapisy wraz z zaliczką zgodnie z informacją na ofercie – do 21 listopada. 

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.