1. W dniu dzisiejszym Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W kościele w Niwiskach Górnych i w kaplicy w Niwiskach Dolnych od godziny 12 do 13 „Godzina łaski” przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Dziś także II niedziela miesiąca, Bóg zapłać za „Dar serca” składany dzisiaj na tacę.
  3. Roraty w Adwencie dla dorosłych o godzinie 7.00 rano, a dla dzieci o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Składamy wielkie podziękowania za zbiórkę żywności wolontariuszom i opiekunom ze Szkolnego Koła Caritas z Zespołu Szkół w Pajęcznie. Jeśli ktoś zna jakąś rodzinę, która potrzebuje produktów żywnościowych to bardzo prosimy o zgłoszenie tego do zakrystii lub kancelarii.
  5. W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Poprowadzi je ksiądz Tomasz Śleziak – proboszcz parafii w Jedlnie. Piątek to dzień spowiedzi.
  6. W piątek z racji 13-go dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie o godz. 17.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 10.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  8. Także w przyszłą niedzielę bardzo serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia – modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  9. W środę 11 grudnia o godzinie 19.15 z Placu Dworcowego wyjazd na diecezjalne czuwanie na Jasną Górę.
  10. W kościele można nabyć opłatki na stół wigilijny. Dobrowolna ofiara jest przeznaczona na potrzeby naszej świątyni. Zachęcamy także do nabycia kartek bożonarodzeniowych z malowidłami z naszej świątyni.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.