1. W dniu dzisiejszym kończymy rekolekcje adwentowe w naszej wspólnocie parafialnej. Już teraz bardzo serdecznie dziękuję księdzu Tomaszowi Śleziakowi – proboszczowi parafii w Jedlnie – za przewodzenie tym rekolekcjom, za wygłoszone Słowo Boże i uwrażliwienie nas na bliskość Boga.
 2. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godzinie 10.30 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dla dzieci z klas pierwszokomunijnych.
 3. Dziś o godzinie 16.30 Msza święta dla niepełnosprawnych, a po niej spotkanie na plebanii. Z kolei o godzinie 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienie – wyjątkową modlitwę adoracji Najświętszego Sakramentu.
 4. Roraty w Adwencie dla dorosłych o godzinie 7.00 rano, a dla dzieci o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.
 5. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Szkolnemu Kołu Caritas z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie, dziękuję dyrekcji, pani katechetce i pani pedagog. Dziękuję młodzieży, która tak licznie zaangażowała się w zbiórkę artykułów spożywczych w naszych marketach. Dziękujemy kierownictwu i pracownikom: Intermarche, Polo-Market, Lewiatan oraz Biedronka za możliwość przeprowadzenia zbiórki. Zebranych zostało ponad dwie tony produktów, które trafiły do rodzin najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać także tym, którzy pomogli dostarczyć paczki tymże rodzinom.
 6. Prosimy także o zgłaszanie chorych (do których nie jeździmy w pierwsze piątki miesiąca), którzy chcieliby skorzystać z posługi sakramentalnej. Udamy się do nich w najbliższy piątek od godziny 9.00.
 7. W tym tygodniu z racji spowiedzi adwentowych w dekanacie kancelaria
  w poniedziałek i wtorek będzie nieczynna.
 8. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca – Msza święta wieczorna o Miłosierdziu Bożym z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 9. Zwracam się z prośbą do mężczyzn o pomoc, w przygotowaniu choinek do naszego kościoła. Pomoc taka potrzebna byłaby jutro o godzinie 9.00 rano. Jeśli ktoś z państwa mógłby użyczyć palety (bądź ma niepotrzebne) to bardzo proszę zgłosić się do zakrystii. Będą one potrzebne do przygotowania żywej szopki.
 10. W kościele można nabyć opłatki na stół wigilijny. Dobrowolna ofiara jest przeznaczona na potrzeby naszej świątyni. Zachęcamy także do nabycia kartek bożonarodzeniowych z malowidłami z naszej świątyni.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.