23 grudnia, Poniedziałek

7.00 + Stanisława, Władysław Kałużni, Zenon Zdybowicz
16.00 + Witold w 35 r.śm. Helena Słupińscy, zmarrli z ich rodzin
17.00 + Czesław Kuc w 1 r. śm.– od żony Heleny z córkami

24 grudnia, Wtorek Wigilia Bożego Narodzenia

8.00 + Jan Lemański, Gierard Fierek
10.00 Msza Święta z nabożeństwem powitania Jezusa w żłóbku
24.00 PASTERKA

25 grudnia, Środa, Uroczystość Bożego Narodzenia

7.30 + Alicja Łuszczyk, Jan Wlaźlak, Jadwiga, Bolesław Kucharscy
10.30 + Irena Popiel od męża z dziećmi
12.00 Suma odpustowa
15.00 + Franciszka, Walenty Cocyk, Marianna, Stanisław, Zenon Szczęśni

26 grudnia, Czwartek, Święto św. Szczepana

7.30 + Szczepan Charciarekod siostry Anieli z rodziną

10.30 1)+ Józef Gajęcki w 2 r.śm. – od żony
2) * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w dniu urodzin dla Jolanty
12.00 + Bolesław Hałaczkiewicz w 7 r.śm.
15.00 + Jan Kosowski w 16 r.śm

27 grudnia, Piątek, Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty

7.00 + Zofia w rocznicę śm., Helena, Bronisława, Jan, Konstanty Wodzisławscy ich rodzice
16.30 + Marian Chodak – od żony

17.00 + Marian Harciarek – od żony

28 grudnia, Sobota, Święto Świętych Młodzianków Męczenników

7.00 + Jan Otola od mieszkańców z ul. Chopina
16.30 + Teresa Bzdak w 10 r.śm., Alfred Bzdak w 13 r.śm.
17.00 + Helena, Michał Kaczmarek

29 grudnia, Niedziela, Święto Świętej Rodziny

7.30 + Ewa, Bronisław Szmajdzińscy, Genowefa, Stefan Ignasiak, Halina Melczyńska, Edward Ignasiak, Janina Otola, Janina, Tadeusz, Czesław Chrzanowscy

10.30 + Michał Król w 10 r.śm.
12.00 1) * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski na dalsze lata życia małżeńskiego  dla Ewy i Romana w 40 r. ślubu
*2) O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Sławomira Nowak w 25 r. zawarcia sakramentu małżeństwa

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Ireneusz Pęciak– od kolegi Dariusza Dymka z rodziną
+ Eugeniusz, Marianna, Leon Grodzińscy zm. z ich rodziny
+ Antonina Rula –
od wnuczki Haliny z rodziną
+ Jan Łakomy- od rodziny Rychlów z Wapiennika
+ Henryk Chałupczyński –
od rodziny Mruszczyków
+ Bogdan Belica –
od rodziny Matejów i Cieślaków
+ Lucjan Sikora –
od rodziny Kotyniów
+ Marianna Mateja- 
od Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rędzinach + Jan Świniarski- od rodziny Beretów z Bochni
+ Joanna Pruszek- od Badylaków z rodziną z Grabów

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.