1. Dziś czwarta – ostatnia niedziela Adwentu. Podczas każdej Mszy świętej można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Także jutro, w poniedziałek, możliwość spowiedzi świętej od godz. 20.00. Zachęćmy naszych bliskich, aby zadbali o przygotowanie serc na Boże Narodzenie.
  2. W poniedziałek roraty dla dorosłych o godz. 7.00, a dla dzieci o godz. 16.00.
  3. We wtorek, 24 grudnia Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty dla dorosłych o godz. 8.00 rano, a dla dzieci o godz. 10.00 Msza święta roratnia z nabożeństwem powitania żłóbka, wspólnym ubieraniem choinki, a potem zapraszamy wszystkich na tort urodzinowy Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkie dzieci. Dzieci, które wytrwale chodziły na roraty i zbierały naklejki, przynoszą ze sobą także książeczki uczestnictwa w nabożeństwach. Bardzo proszę, żeby dzieci wykonały samodzielnie ozdoby świąteczne na choinkę, którą mamy w kościele, ubierzemy ją wspólnie we wtorek.
  4. We wtorek w Wigilię, Pasterka w Niwiskach Górnych i Niwiskach Dolnych o godz. 22.00. W kościele parafialnym o godz. 24.00. Przed Pasterką o godz. 23.30 zapraszamy na wspólne kolędowanie. Bardzo proszę, żebyśmy na Pasterkę, przynieśli ze sobą, kawałek opłatka, po Mszy świętej będzie możliwość złożenie sobie życzeń w rodzinie parafialnej.
  5. Pierwszy dzień świąt to nasz odpust parafialny. Suma odpustowa o godzinie 12.00, bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. W tym dniu Słowo Boże będzie głosił ks. Edward Pleń – Krajowy Duszpasterz Sportowców.
  6. W tym tygodniu został ukończony remont zakrystii. Położona została posadzka oraz nowe meble. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za Dar Serca, dzięki któremu te prace można było sfinansować i sfinalizować. Bóg zapłać!
  7. W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Mariana Harciarka lat 87 z ul. Sadowej i śp. Ryszarda Jędrzejczyka lat 66 z ul. Chopina, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 14.00. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.