Dziś, drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – święto świętego Szczepana pierwszego męczennika. Porządek Mszy świętej niedzielny.

 1. 27 grudnia w piątek – święto świętego Jana Apostoła i Ewangelisty,
  a w sobotę święto świętych Młodzianków Męczenników.
 2. W niedzielę – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszach świętych – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. W niedzielę Świętej Rodziny, po Mszy świętej o godzinie 15.00 zostaną wystawione Jasełka.
  W imieniu młodych aktorów – uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie, bardzo serdecznie zapraszamy. 
 3. W sobotę rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jej celem jest wspólna modlitwa, błogosławieństwo domu i rozmowa duszpasterska. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
 4. Plan wizyty duszpasterskiej jest następujący:

Sobota, 28 grudnia od godz. 9.00:

1 ksiądz – Niwiska Górne: ul. Śródwiejska od początku

2 ksiądz – Niwiska Górne: ul. Szkolna, ul. Polna, ul. Górna, ul. Strażacka,
ul. Nowa i ul. Krótka

Poniedziałek, 30 grudnia od godz. 9:00:

1 ksiądz – Niwiska Dolne: ul. Wiśniowa, ul. Długa, ul. Krzywa

2 ksiądz – Niwiska Górne: ul. Leśna od końca

 1. Zachęcamy do wsparcia organizacji VI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd
  i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 18-19 stycznia 2020 roku. Można nabyć płytę- cegiełkę  z przepiękną pastorałką śpiewaną przez Mikołaja Kuchciaka, z której dochód przeznaczony jest na organizację Festiwalu. Cegiełka to ofiara zupełnie dobrowolna, choć bardzo prosimy o hojność.
 2. Na czas świętowania i spotkań w gronie rodziny i przyjaciół przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.