1. Dzisiaj na każdej Mszy świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  2. Po Mszy świętej o godzinie 15.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Pajęcznie wystawią Jasełka. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek 31 grudnia, w ostatni dzień roku o godzinie 17.00, Msza święta z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Msza święta będzie sprawowana w intencji Zmarłych w tym roku naszych parafian.
  4. W środę, 1 stycznia 2020 roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte w porządku niedzielnym.
  5. W czwartek rano Msza święta w intencji powołań oraz w intencji całkowitego zaprzestania grzechu aborcji w naszej Ojczyźnie.
  6. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych z posługą sakramentalną od godziny 8.00. Spowiedź święta od godziny 16.00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca o 6.40 Godzinki, Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 12.00, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie wystawią Jasełka pt „Kolęda naszych czasów”. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  9. Już dzisiaj pragniemy zachęcić do udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia. Rozpocznie się on przy kościele macierzystym o godzinie 14.00, następnie pochód dotrze do naszego kościoła.
  10. Plan wizyty duszpasterskiej.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.