1. Dzisiaj i jutro w naszej parafii gościmy ks. Łukasza Dyktyńskiego – ojca duchownego naszego Wyższego Seminarium Duchownego
    w Częstochowie.
  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.00 przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. W dniu jutrzejszym Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym. O godzinie 14.00 spod kościoła macierzystego wyruszy uroczysty Orszak Trzech Króli, który ulicami Pajęczna dotrze do naszej świątyni. Na Mszach świętych poświęcenie kadzidła i kredy.
  4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Chrztu Pańskiego. Wyjątkowo
    w II niedzielę miesiąca o godzinie 16.30 Msza święta dla niepełnosprawnych.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej wywieszony jest w gablocie oraz umieszczony na stronie internetowej. Bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe przyjęcie wizyty duszpasterskiej.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg odwołał do siebie śp. Mariusza Pułkę lat 27 z Tuszyna. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.