9 lutego, Niedziela, V Niedziela Zwykła

7.30 1) + Eugeniusz Bzdak w 7 r. śm., jego rodziców Anna, Franciszek Bzdak 2)+ Krystyna Januszkiewicz – 21 gregoriańska

10.30 W intencji dzieci urodzonych w lutym
12.00 + Jan Zdzierak w 10 r. śm. Maria Zdzierak zm. z rodz. Zdzieraków i Dankiewiczów
+ Jan Świniarski – od rodziny Mazurków i Rudników z Bożanowa
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Jędrzejczyków
+ Marian Harciarek –
od rodziny Lewandowskich i Pruszków
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od kuzynki Wandy z rodziną
+ Mariusz Pułka – od wujka Zdzisława z rodziną
+ Stanisław Telecki – od sąsiadów z bloku
+ Jacek Cieśla – od szwagierki Bogusi z rodziną
+ Genowefa Pietruszka – od bratanicy Reni i Gieni z rodziną

10 lutego, Poniedziałek, wspomnienie Św. Scholastyki

7.00 + Ryszard Jędrzejczyk – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 22 gregoriańska
17.00 + Mariusz Pułka – od brata Janusza z żoną 

11 lutego, Wtorek, wspomnienie NMP z Lourdes

7.00 + Stanisław Telecki – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 23 gregoriańska
17.00 + Natalia, Wilhelm Leśniak

12 lutego, Środa

7.00 + Krystyna Januszkiewicz – 24 gregoriańska
16.30 * w 1 rocznicę urodzin Marcela Nogały
17.00 + Marian Pluskota

13 lutego, Czwartek

7.00 + Wojciech Szlenk w 4 r. śm.
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 25 gregoriańska
17.00 Msza święta z nabożeństwem fatimskim              

14 lutego, Piątek, Święto Patronów Europy Cyryla i Metodego

7.00 + Krystyna Januszkiewicz – 26 gregoriańska
16.30 + Dariusz Ojrzyński – od rodziny Walasików i Klimczaków
17.00 * O Boże błogosławieństwo dla Łucji w 18 r. urodzin

15 lutego, Sobota

7.00 * w intencji Wojtusia Dyla w 1 r. urodzin o Boże błogosławieństwo
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 27 gregoriańska
17.00 + Artur Styczyński w 7 r. śm. zm. z rodziny Styczyńskich i Bębnowskich 17.30 * w 21 rocznicę powstania Grupy AA ,,Żeglarz”

16 lutego, Niedziela, VI Niedziela Zwykła

7.30 + Irena Popiel w 9 r. śm. – od męża z dziećmi

10.30 1) + Zenobia Janicka

2) + Krystyna Januszkiewicz 28 gregoriańska

12.00 Za Parafian

15.00 Msza Św. Zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od rodziny Rudników ze Świdnicy
+ Jan Łakomy – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Zakrzewskich
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Eli i Bogdana z dziećmi
+ Mariusz Pułka – od wujka Piotra z rodziną
+ Stanisław Telecki – od wnuków Marcina i Krzyśka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od szwagierki Brygidy z rodziną
+ Józef w 10 r. śm. Stanisława, Marianna, Michał Wojtal
+ Katarzyna, Józef, Antoni Białek
+ Genowefa Pietruszka –
od Haliny Chodak z dziećmi
+ Leszek i Waldemar Pawełek – od siostrzenicy Izabeli z rodziną

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.