15 marca, Niedziela, III Niedziela Wielkiego Postu

7.30+Janina Kałużna, Ignacy, Helena Tkaczyńscy, Jan Kałużny, Piotr, Halina Klimczak

10.30 1) +Edward, Helena, Czesław Posmyk
2) +Zenon Modliński – 7 gregoriańska

12.00 Jubileusze:
*W 80 r. urodzin Oktawian Drozdek – od żony, dzieci i wnuków

*Z racji urodzin Ireny, Anny i Małgorzaty

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Krystyna Ryś, Eugeniusz Tasarz
+ ks. Biskup Stefanek
+ Jan Świniarski –
od rodziny Dorocińskich z Krzeczowa
+ Anna, Antoni, Stanisław Szczęśni
+ Mieczysław Zuzewicz i zm. jego rodzice
+ Jan Łakomy –
od siostrzenic Basi i Agnieszki z rodzinami
+ Monika i Zenona Żak
+ Teresa Lewera w 20 r. śm. –
od męża z dziećmi
+ Jan Otola-
od Jana i Eli Błachowskich
+ Marian Harciarek –
od rodziny Derków
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od koleżanek córki Magdy z Cementowni Warta S.A. 
+ Mariusz Pułka – od kuzyna Krzysztofa z rodziną
+ Stanisław Telecki – od sąsiadów z bloku
+ Jacek Cieśla – od bratanicy Anity z mężem i dziećmi
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Staśka z rodziną
+ Leszek i Waldemar Pawełek – od siostry z synem Radkiem i Ewą    
+ Genowefa Pietruszka –
od syna Sylwestra Kabały z rodziną
+ Janina, Marian Uchrońscy, Czesław Stępień
+ Marianna, Stanisław Dziębowscy, Roman Zając, Grzegorz Zając
+ Kazimiera Kurzynoga- od swatów Ścigałów z Pajęczna
+ Jan, Wiktoria, Stefan, Marianna, Jan, Stanisław Koperscy, Michał, Agnieszka Jurczak ich dzieci, Marianna, Teresa, Maciej Adamiak, Alfons Mordalski, Ignacy, Helena Tkaczyńscy, Andrzej, Kazimiera Leszczyk, Dusze w czyśćcu cierpiące, Bp Stanisław Stefanek, Aniela Leszczyk i jej dzieci   

16.30 Msza Św. dla niepełnosprawnych

 

WSZYSTKIE INTENCJE ZAMÓWIONE NA GODZINĘ 16:30
ZOSTANĄ ODPRAWIONE O GODZINIE 17:00

 

16 marca, Poniedziałek

7.00 +Zenon Modliński – 8 gregoriańska
17.00 1) +Michał Noremberg
2) + Jacek Cieśla –
od brata Dariusza z żoną 

17 marca, Wtorek

7.00 +Mieczysław, Domicela, Anna Niestrój
17.00 1) +Zbigniew Żurek – z racji imienin
2)+Zenon Modliński – 9 gregoriańska
3) *O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Izy

18 marca, Środa

7.00 +Zenon Modliński – 10 gregoriańska
17.00 1)+Jacek Cieśla – od chrześnicy Kasi z mężem

2) *W intencji Bogu wiadomej

19 marca, Czwartek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

7.00 +Gabriela, Marian Harciarek

17.00 1) +Józef, Czesława, Kazimierz, Franciszka Trawczyńscy, Tomasz Mielczarek
2) +Zenon Modliński – 11 gregoriańska
3) W intencji grupy Różańcowej modlitwy rodziców z dzieci Św. Józefa

20 marca, Piątek

7.00 1) +Beata Krzak, Władysław, Stanisława, Zygmunt Hałaczkiewicz, Czesława, Czesław Pilarz
2)+Zenon Modliński –
12 gregoriańska
17.00 Msza Św. o Miłosierdziu Bożym

+ Jan Świniarski – od rodziny Zięba
+ Jan Łakomy – od szwagierki Reginy z dziećmi
+ Marian Harciarek –
od Jasi Łuszczyk z rodziną
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od kolegi Dłubaka z rodziną
+ Mariusz Pułka – od kuzynki Kasi z mężem i synami
+ Stanisław Telecki – od wnuków Marcina i Krzyśka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od Agaty i Zbigniewa Krajewskich z rodziną
+ Genowefa Pietruszka – od Sylwestra Kabały z rodziną
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Janka z rodziną
+ Stanisław Peciak – od sąsiadów z I klatki
+ Dariusz Ojrzyński – od koleżanek i kolegów z klasy SP
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich

21 marca, Sobota

7.00 + Zenon Modliński – 13 gregoriańska
17.00 + Jan Chwilczyński, Lucyna, Krzysztof Chwilczyńscy

 

22 marca, Niedziela, IV Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk 

10.30 + Daniel Korasz w 11 r. śm., zm. jego rodzice Łucja, Aleksander Korasz  
12.00 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka
2) + Zenon Modliński – 14 gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od Tośka z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Jan Otola –
od sąsiadów Kucharskich
+ Marian Harciarek –
od kolegów i koleżanek OSM Pajęczno
 + Ryszard Jędrzejczyk –od sąsiadów Pryciakówi i Adaszków
+ Mariusz Pułka – od rodziny Kowalczyków
+ Stanisław Telecki – od rodziny Ułaszynów z Częstochowy
+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich
+ Genowefa Pietruszka – od rodziny Grzesików
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Stanisław Peciak – od sąsiadów z I klatki
+ Józef Pęciak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna 3
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z III klatki
+ Bogdan Olewiński – od Grażyny i Ryszarda Kij

 

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.