22 marca, Niedziela, IV Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

10.30 + Daniel Korasz w 11 r. śm., zm. jego rodzice Łucja, Aleksander Korasz
12.00 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek; Antoni Ptak; Józef Pułka

2) + Zenon Modliński – 14 gregoriańska

15.00 Msza święta zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od Tośka z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Jan Otola – od sąsiadów Kucharskich
+ Marian Harciarek – od kolegów i koleżanek OSM Pajęczno
+ Ryszard Jędrzejczyk – od sąsiadów Pryciakówi i Adaszków
+ Mariusz Pułka – od rodziny Kowalczyków
+ Stanisław Telecki – od rodziny Ułaszynów z Częstochowy
+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich
+ Dariusz Ojrzyński – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
+ Genowefa Pietruszka – od rodziny Grzesików
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z I klatki
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich
+ Antonina Klempa – od wnuczka Marcina z rodziną
+ Antoni, Rozalia Modlińscy ich dzieci, Ignacy, Marianna ich dzieci, Jan, Stanisława, Władysław, Stanisław Hałaczkiewicz, Witold , Helena Słupińscy, Mirosław, Janina, Jan Urgacz, Monika, Mirosław, Leszek, Arkadiusz Bednarscy

 

 W DNI POWSZEDNIE, WSZYSTKIE INTENCJE ZAMÓWIONE NA GODZINĘ 16:30
ZOSTANĄ ODPRAWIONE O GODZINIE 17:00

23 marca, Poniedziałek

7.00 + Ks. Jan Zdulski
17.00 1) + Zenon Modliński – 15 gregoriańska

2) + Romuald Hałaczkiewicz – od córki Oli z dziećmi

24 marca, Wtorek

7.00 + Andrzej Pilarczyk, ks. Zygmunt Pilarczyk
17.00 1) + Zenon Modliński – 16 gregoriańska 

2) + Jacek Cieśla – od brata Mariusza z żoną

25 marca, Środa Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 + Zenon Modliński – 17 gregoriańska
17.00 1) + Weronika Dyła w 10 r. śm., Julian, Zdzisław Dyła

2) + Stanisław Pęciak – od córki Aleksandry z mężem i dziećmi

26 marca, Czwartek

7.00  + Zenon Modliński – 18 gregoriańska

17.00 1) *W intencji czcicieli Krwi Chrystusa
2) *W intencji grupy AA

27 marca, Piątek

7.00 + Zenon Modliński – 19 gregoriańska
17.00 1) + Pelagia, Antoni, Kazimierz Dzieszkowscy, Eugeniusz Pęciak, Stefan Popiel, Janina, Józef Kiełbik

2) + Edward Szatan

28 marca, Sobota

7.00 + Zenon Modliński – 20 gregoriańska
17.00 1) + Edward w r. śm. Genowefa Jagielscy

 2) + Anna, Czesław Lewera, zm. z rodziny Lewerów i Grabarczyków, dusze
w czyśćcu cierpiące, Anna-Jolanta Lewera
  

29 marca, Niedziela, V Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Zbigniew Wawrzak

10.30 + Adam Drab, Antoni, Franciszka, Henryk, Teresa, Zygmunt Wielgosik
12.00 1) + Alicja Urbańska w r. śm., Ksawera, Ryszard Wojciechowscy

2) + Zenon Modliński – 21 gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od rodziny Dorocińskich
+ Jan Łakomy – od kuzynki Marianny i Kazika Mordal
+ Jan Otola – od rodziny Dudków ze Szczecinka
+ Marian Harciarek – od rodziny Lewandowskich i Pruszków
+ Ryszard Jędrzejczyk – od rodziny Kucharskich i Błachowskich
+ Mariusz Pułka – od Lęgowskich
+ Adamina, Bolesław Foltyńscy, Zdzisław Foltyński, Anna, Antoni Pawełek
+ Józef Wróż w 3 r. śm., Janina Wróż
+ Jacek Cieśla – od kolegi Sylwka Cieśli z rodziną
+ Zbigniew Janik w 2 r. śm. – od córki z rodziną
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Kulisiów z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od Mirosława Kowalczyka z rodziną
+ Czesław Walaszczyk – od sąsiadów z ulicy Rekreacyjnej 7
+ Bogdan Olewiński – od Moniki Kij-Kołodziej z mężem
+ Antonina Klempa – od wnuczki Agnieszki z Michałem

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.