1. W związku z utrudnieniami wywołanymi epidemią w naszym kraju, przypominamy o zachowaniu szczególnej odpowiedzialności, wypływającej również z przykazania miłości bliźniego. Msze święte w naszym kościele dzisiaj w porządku niedzielnym, z zastrzeżeniem, że w każdej z nich uczestniczyć może maksymalnie 50 osób.
  2. Wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych naszej parafii chcemy poinformować, że na facebooku parafialnym będzie transmitowana dzisiaj Msza święta o godz. 15:00, a o godz. 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Od minionego poniedziałku, codziennie o godzinie 20:30 jest też transmitowana modlitwa różańcowa z naszego kościoła. W piątek będzie transmitowane nabożeństwo Drogi krzyżowej o godzinie 19:30. Zachęcamy do włączania się w te nabożeństwa w naszych domach.
  3. W tygodniu Msze święte o godzinie 7:00 i 17:00. Nie będzie Mszy świętych o godzinie 16:30; intencje zamówione na godzinę 16:30 zostaną odprawione tego samego dnia o godzinie 17:00.
  4. W najbliższą środę – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  5. Od kilku dni jest nowe zarządzenie związane z liturgią pogrzebu. Można odprawić tylko jedną stację – przy grobie. Nie ma możliwości wprowadzenia Ciała zmarłego do kościoła.
  6. W ubiegły czwartek – 19 marca zmarł ksiądz Jan Zdulski – emerytowany proboszcz parafii Nawiedzenia NMP w Pajęcznie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro w rodzinnej parafii Ręczno. W uroczystościach wziąć udział może jedynie najbliższa rodzina i wyznaczeni kapłani.
  7. Z naszej wspólnoty wiary w minionym tygodniu Bóg odwołał do siebie śp. Sławomira Bednarskiego lat 59 z ul. Sienkiewicza. Jego i śp. ks. Jana Zdulskiego polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.