1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować liturgię minionych dni. Dziękuję ks. Grzegorzowi, pani Eli, panu Antoniemu, pani organistce, panu Andrzejowi, chórowi parafialnemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, byśmy mogli jak najlepiej przeżyć ten czas. Dziękuję kapłanom za dyżur w konfesjonale oraz za wspólną modlitwę.
  2. Bardzo dziękuję również tym, którzy trwają na modlitwie, jednocząc się z nami przez relację internetową. Ufam, że wkrótce wróci czas, kiedy wypełnimy naszą świątynię swoją obecnością. Czekamy na Was.
  3. Jak wiemy, obowiązuje nas zarządzenie, że we Mszy świętej może być maksymalnie 5 osób w kościele. Proszę, aby były to osoby, które zamówiły intencje. Bardzo dziękuję za przestrzeganie tego obostrzenia.
  4. Skarbonki jałmużny wielkopostnej można składać do niedzieli na stoliku pod obrazem Miłosierdzia Bożego. Przypominam że w tym roku wspomagamy 6-letnią Olę, która przygotowuje się do skomplikowanej operacji kręgosłupa.
  5. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego.
  6. W tygodniu Msze święte o 7.00 i 17.00, a w Niwiskach Górnych o 18.00.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję także za ofiary składane na rzecz naszego kościoła w tym trudnym czasie.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.