26 kwietnia, Niedziela, III Niedziela Wielkanocna

7.30 + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

9.00 + Wanda Drabik, Cecylia, Zbigniew Żelichowscy, dusze
w czyśćcu cierpiące

10.30 + Krystyna Zamora – od mieszkańców bl. Rekreacyjna 7

12.00 + Sabina, Józef Melczyńscy, Marianna, Michał Stępień

15.00 Msza Św. zbiorowa

+ Stanisław Tkaczyński – od córki z rodziną
+ Jan Łakomy – od rodziny Bujaków
+ Jan Otola –
od rodziny Jędrzejczyków
+ Jerzy Charciarek w 3 r. śm.
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Stasi z rodziną
+ Mariusz Pułka – od właścicieli oraz pracowników firmy Kiepurex
+ Jacek Cieśla – od kuzynki Haliny Bąk z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od rodziny Wilkoszewskich i Hałaczkiewiczów
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Janka z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od rodziny Plesińskich
+ Antonina Klempa – od Gienka z Sosnowca z rodziną
+ Anna Mojsa – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

18.00 * O zdrowie dla Elżbiety – od brata

27 kwietnia, Poniedziałek

7.00 + Stanisław Popiel, Anna Głowacka, Jolanta Krzak i jej mąż; Beata Krzak

17.00 + Anna Mojsa – od rodziny Płucienników z Działoszyna

28 kwietnia, Wtorek

7.00 * O szczęśliwy przebieg operacji dla Janiny
17.00 1) + Anna Mojsa – od wnuczków Mariusza i Darka z rodzinami

2) * W intencji Róży Różańcowej rodziców za dzieci Św. Joanny B. Molla

29 kwietnia, Środa

7.00 * Za Parafian
17.00 1) + Bogdan Olewiński – od chrześniak Łukasza

2) *O zaprzestanie grzechów aborcji

30 kwietnia, Czwartek

7.00 + Anna Mojsa – od Heleny Zjawionej i Teresy Modlińskiej

17.00 1)*W intencji czcicieli Krwi Chrystusa

2)*W intencji grupy AA

1 maja, Piątek, pierwszy piątek miesiąca

7.00 + Janina w r. śm. Mirosław, Jan Urgacz, ich rodziców i rodzeństwo, Leszek, Mirosław Bednarscy
17.00 1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Anna, Czesław Lewera, zm. z rodziny Lewerówi Grabarczyków,
dusze w czyśćcu cierpiące, Anna-Jolanta Lewera

2 maja, Sobota, pierwsza sobota miesiąca; Uroczystość NMP Królowej Polski

7.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.00 1)+ Zygmunt Lewandowski w r. śm. – od żony z dziećmi

2) + Janina w r. śm., Mirosław, Jan Urgacz, zm. ich rodziców

3 maja, Niedziela, IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza

7.30 Msza św. zbiorowa

+ Tadeusz Łuszczyk, zm. jego rodziców i teściów, brat Henryk

+ Jan Łakomy – od Wacławy Bęben i rodziny Szadkowskich
+ Jan Otola –
od rodziny Zakrzewskich
+ Mariusz Pułka – od mieszkańców wsi Tuszyn
+ Jacek Cieśla – od cioci Ani z mężem
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z II klatki
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Stępień
+ Józef Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Antonina Klempa – od kolegów z  pracy Mariana, Jurka, Krystyny
i Kazimierza

9.00 * O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sławomira i Marty w 6 r. ślubu i o potrzebne łaski dla Jasia i Ani

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + ks. Zygmunt Pilarczyk

15.00 + Irena Popiel – od męża z dziećmi

18.00 * O Boże błogosławieństwo dla Izabeli i Marcela z dziećmi

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.