1. Dzisiaj w Kościele w Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna
    XII Tydzień Biblijny.
  2. W naszym kościele w każdej Mszy świętej może wziąć udział maksymalnie 50 wiernych. Prosimy, aby siadać w oznaczonych miejscach. Wszystkich obowiązuje zakrycie ust i nosa. Od dzisiaj w niedziele – dwie dodatkowe Msze święte w naszym kościele – o godz. 9.00 i o godz. 18.00, a w Niwiskach Górnych dodatkowa Msza święta o godz. 12.00. W tygodniu Msze święte o godz. 7.00 i 17.00 a w Niwiskach Górnych o godz. 18.00.
  3. Zapraszamy na codzienny różaniec o godz. 20.30 w naszym kościele.
  4. 28 kwietnia – we wtorek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy Różę Różańcową Rodziców za dzieci, której patronuje św. Joanna Beretta Molla.
  5. W czwartek, 30 kwietnia – wieczorna Msza święta w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
    i wspólnoty AA.
  6. W najbliższy piątek rozpoczynamy miesiąc maj. To miesiąc, któremu towarzyszą nabożeństwa majowe. Nabożeństwa te będą odprawiane po Mszy świętej wieczornej. Bardzo prosimy o odświeżenie kapliczek i krzyży przydrożnych. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Nie ma odwiedzin chorych w domach.
  7. 2 maja – w pierwszą sobotę miesiąca, rano o godz. 7.00 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. Przed Mszą świętą – Godzinki.
  8. Liturgiczna Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, która przypada 3 maja, będzie obchodzona w tym roku wyjątkowo w sobotę 2 maja.
  9. Wielkie Bóg zapłać za ofiary Jałmużny wielkopostnej. Udało nam się zebrać 2500 zł, kwota ta zostanie przekazana rodzicom 6-letniej Oli.
  10. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, ze względu na zaistniałą sytuację, została przeniesiona na 20 września.
  11. Z naszej wspólnoty wiary w minionym tygodniu Bóg odwołał do siebie śp. Teresę Szwedowską lat 68 z Niwisk Górnych. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.