1. Dzisiaj w Kościele Niedziela Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Dziś także rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, o godzinie 12.00 Msza święta w intencji Ojczyzny, a o godzinie 16:15 na facebooku parafialnym, będzie transmitowany z naszego kościoła koncert pieśni patriotycznych i maryjnych.
 2. W naszym kościele w każdej Mszy świętej może wziąć udział maksymalnie 50 wiernych. Prosimy, aby siadać w oznaczonych miejscach. Wszystkich obowiązuje zakrycie ust i nosa. Od dzisiaj w niedziele – dwie dodatkowe Msze święte w naszym kościele – o godz. 9.00
  i o godz. 18.00, a w Niwiskach Górnych dodatkowa Msza święta o godz. 12.00.
  W tygodniu Msze święte o godz. 7.00 i 17.00 a w Niwiskach Górnych o godz. 18.00.
 3. Nabożeństwa majowe odprawiamy po wieczornej Mszy świętej. W niedzielę po Mszy świętej o godz. 18.00.
 4. Zapraszamy na codzienny różaniec o godz. 20.30 w naszym kościele.
 5. W czwartek rano z racji pierwszego czwartku miesiąca, Msza święta o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz za kapłanów i siostry zakonne pochodzące z naszej parafii.
 6. W piątek uroczystość świętego Stanisława BM głównego patrona Polski.
 7. Za tydzień w niedzielę na Mszy świętej o godzinie 10.30 będziemy modlić się za dzieci urodzone w miesiącu maju, bardzo prosimy o zgłaszanie dzieci.
 8. NIWISKA GÓRNE: Rozpoczęliśmy remont kościoła w Niwiskach Górnych. Bardzo serdecznie dziękuję panu Markowi Kotyni i jego firmie KORBET za pomoc w pracach rozbiórkowych. Dziękuję też wszystkim, którzy za pracę w miniony piątek. Zapraszam panów do pomocy w najbliższy piątek na godzinę 16 oraz w sobotę na godz. 9.00. Bardzo dziękuję mieszkańcom Niwisk Górnych za złożone ofiary z przeznaczeniem na remont kościoła.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
 10. Zarząd cmentarza w Pajęcznie prosi panów kamieniarzy i rodziny, którzy postawili ławeczki w alejkach na nowej części cmentarza – bez pozwolenia – o ich likwidację w najbliższym tygodniu, gdyż będą wykonywane alejki z kostki. W planach zatwierdzonych przez konserwatora zabytków nie pozwolono na stawianie ławeczek w tej części cmentarza.
 11. Jałmużna wielkopostna została przekazana rodzicom 6-letniej Oli, którzy bardzo dziękują za hojność serca. Kwota przekazana to 4200 zł.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.