10 maja, Niedziela, V Niedziela Wielkanocna

7.30 + Franciszek Usarek

9.00 + Stanisława, Ignacy Ściebura, Krystyna, Stefan Biernaccy

10.30 *W intencji dzieci urodzonych w maju

12.00 1) + Marianna, Ignacy, Stanisław Piaseccy, Marianna Janus, zm. z rodziny Maliszaków
2)+ Sławomir Bednarski – 5 gregoriańska

3) * w intencji ks. Stefana

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Stanisława, Edward Szatan; Stanisława, Tomasz Szatan; Zbigniew Jagieła; Marianna, Michał Jagieła
+ Józef, Stefania Kulka, Roman, Bronisława Bujak
+ Stanisław Tkaczyński – od żony z rodziną
+ Jan Łakomy – od Haliny Mostowskiej z rodziną
+ Helena, Aniela, Magdalena, Izydor Strugacz
+ Jan Otola –
od siostrzenicy Ireny z rodziną
+ Andrzej, Jadwiga Majorowicz, Jan, Czesława Kowalscy
+ Ryszard Jędrzejczyk – od kuzynki Wandy z rodziną
+ Mariusz Pułka – od wujka Wojciecha z rodziną
+ Jacek Cieśla – od kuzynów Krzysztofa, Ewy, Grzegorza, Joanny z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Moniki i Piotra Koperskich
+ Romuald Hałaczkiewicz – od sąsiadów Bogusława i Wiesławy Hałaczkiewiczów
z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Barbary i Jerzego Zawadzkich z synem Grzegorzem
+ Antonina Klempa – od rodziny Pieluchów oraz Kasi z rodziną

18.00 *W intencji pewnych osób o Boże błogosławieństwo

11 maja, Poniedziałek

7.00 + Zdzisław Uchroński w 5 r. śm. – od żony z dziećmi

17.00 1)+ Sławomir Bednarski – 6 gregoriańska
2)+ Zenon Skoczylas w 6 r. śm., Wanda, Stanisław Paurowicz, Zygmunt, Ryszard Paurowicz

12 maja, Wtorek

7.00 + Sławomir Bednarski – 7 gregoriańska
17.00 1) + Władysław, Zenobia Zygoń

2) +Marianna, Władysław Wlaźlak

13 maja, Środa, Wspomnienie NMP Fatimskiej

7.00 + Sławomir Bednarski – 8 gregoriańska
17.00 1) * Nabożeństwo Fatimskie

2) + Antonina Klempa – od córki Stanisławy z rodziną

14 maja, Czwartek, święto Św. Macieja Apostoła

7.00 + Sławomir Bednarski – 9 gregoriańska

17.00 1) + Bogdan Olewiński – od chrzestnego Tadeusza z rodziną

2)+ Zdzisława, Halina, Włodzimiera, Krystyna, Józef

15 maja, Piątek

7.001) + Sławomir Bednarski – 10 gregoriańska
2) + Danuta Bociąga – od rodziny Drabów
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym:

+ Jan Łakomy – od Stanisławy Hylewskiej z rodziną
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Agaty i Jarka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od Roberta,Grzegorza, Ewy z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Józefa Nagieł i Bogusi Lamarskiej
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Kulisiów z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich
+ Antonina Klempa – od wnuczka Marcina z rodziną

16 maja, Sobota, święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski

7.00 + Antonina Klempa- od chrześniaka Stanisława Iwańskiego z rodziną
17.00 1) +Urszula Łakoma

2)+ Sławomir Bednarski – 11 gregoriańska

3)+ Ireneusz Wieczorek – od córek

17 maja, Niedziela, VI Niedziela Wielkanocna

7.30 + Adolf Leszczyk, Ewa, Piotr Cichowlas

9.00 + Józefa Ignatowicz w 10 r. śm., Eugeniusz Ignatowicz, Lucyna Popiel

10.30 1)+Tomasz Kałwak w 8 r. sm., zm. jego dziadków
2)+ Sławomir Bednarski – 12 gregoriańska

12.00 JUBILEUSZE:

*O zdrowie i potrzebne łaski dla Stefani Rozumek i Ryszarda – z okazji dnia mamy

15.00 Msza święta zbiorowa

+Zofia, Marianna, Michał Hałaczkiewicz
+ Jan Łakomy – od sąsiadów Ciesielskich
+ Zuzanna Cichowlas w 1 r. śm.
+ Henryk Cichowlas w 24 r. śm. zm. z ich rodzin
+ Jan Otola –
od Józefa Cieśli i rodziny Bąków
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Eli i Bogdana z dziećmi
+ Mariusz Pułka – od wujka Zdzisława z rodziną
+ Jacek Cieśla – od Leona i Barbary Białek
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z III klatki
+ Józef Pęciak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna 3
+ Bogdan Olewiński – od Grażyny i Ryszarda Kij
+ Antonina Klempa – od Eugeniusza Pielucha z rodziną

18.00 + Janina Klimczak – od rodziny Kowackich

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.