1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za „Dar serca” składany na tacę.
  2. Nabożeństwa majowe po Mszy świętej wieczornej, w niedzielę po Mszy świętej o 18.00.
  3. W środę, 13 maja – wspomnienie NMP z Fatimy. Dzień odpustu w kaplicy w Niwiskach Dolnych. Ze względu na obowiązujące obostrzenia co do udziału wiernych w takich uroczystościach, nie będzie zewnętrznej uroczystości odpustowej. W tym dniu zapraszamy mieszkańców Niwisk Dolnych na Mszę świętą – o godz. 19.00, a po niej, jak każdego 13-go dnia miesiąca – modlitwa różańcowa. W kościele parafialnym Msza święta z nabożeństwem fatimskim o godzinie 17.00.
  4. W tym tygodniu: w czwartek święto św. Macieja Apostoła; w sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  5. W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca, wieczorna Msza święta o Miłosierdziu Bożym.
  6. Zapraszamy na modlitwę różańcową, codziennie o godzinie 20:30.
  7. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 12.00 w kościele parafialnym dziękujemy za posługę księdzu Stefanowi Leśniewskiemu, który był wśród nas prawie półtora roku. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za każdą Eucharystię, spowiedź i wspólną modlitwę. Niech Matka Boża wyprasza księdzu wiele łask.
  8. Z naszej wspólnoty wiary Bóg odwołał do siebie w minionym tygodniu: śp. Adama Janki z ul. Żeromskiego; śp. Tadeusza Woźniaka lat 71 z Dylowa Rządowego, śp. Edwarda Pluskotę lat 64 z Dylowa Rządowego, śp. Tadeusza Łużaka lat 85 z ul. Rekreacyjnej oraz śp. Mariannę Sikora lat 80 z Niwisk Dolnych. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.