1. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godzinie 12.00, grupa 41 dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Dzieci i ich rodziny ogarniamy naszą modlitwą. Bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i otoczenia do tej uroczystości.
  2. W Białym tygodniu dzieci przychodzą na Mszę świętą o godzinie 17.00.
    W kolejne dni będziemy modlić się z dziećmi za rodziców, za rodzeństwo, za chrzestnych, o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, za chorych i cierpiących oraz za babcie i dziadków.
  3. Ze względu na Biały tydzień, Msze święte w Niwiskach Górnych i Dolnych w tym tygodniu o godzinie 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz.10.30 będziemy modlić się za dzieci urodzone w lipcu. Prosimy o zgłaszanie dzieci. Dzień wcześniej wieczorem o 20.30 różaniec w ich intencji.
  5. W przyszłą niedzielę – 12 lipca – w godzinach od 9.00 do 12.00 na parkingu przy naszym kościele, stanie ambulans krwiodawstwa. Krew będzie można oddać honorowo lub ze wskazaniem na pana Tomasza Kurzynogę z Dworszowic Pakoszowych. Zapraszamy wszystkich chętnych pragnących podzielić się tym cennym darem.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.