1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać.
  2. W tym roku Piesza Pielgrzymka z Pajęczna na Jasną Górę, ze względu na obecną sytuację zdrowotną, będzie miała nieco inny wymiar. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę. Już dzisiaj jednak zapraszamy do duchowego pielgrzymowania.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Rano Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Przed Mszą świętą Godzinki, a po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. W Niwiskach Dolnych adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00.
  4. Kancelaria parafialna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-16.45 oraz we wtorki, czwartki i w soboty w godz. 9.00-10.00.
  5. Możliwość skorzystania ze spowiedzi – codziennie 15 minut przed Mszą świętą.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.