1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy misjonarza – księdza Sławomira Porębskiego. Wspieramy go modlitwą i ofiarą w trudzie misyjnym. Wielkie Bóg zapłać.
  2. Jutro, 24 sierpnia wyrusza 108 Piesza Pielgrzymka Pajęczańska.
  3. W środę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte w naszym kościele o godzinie 9.00, 12.00 i 17.00, a w Niwiskach Górnych o godzinie 18.00.
  4. W następną niedzielę – 30 sierpnia o godzinie 14.00 przy krzyżu na Wielkiej Drodze – Msza święta od Wspólnoty Gruntów Tabelowych.
  5. W poniedziałek 31 sierpnia o godz. 19.00, spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich. Uroczystość bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 21 września.
  6. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego, będzie miała miejsce we wtorek 1 września o godzinie 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy Dyrekcje, Nauczycieli, Wychowawców, Rodziców i Uczniów.
  7. Msza święta z poświęceniem przyborów szkolnych pierwszoklasistów, odbędzie się w niedzielę 6 września o godzinie 10.30.
  8. W niedzielę 6 września na Mszy świętej o godzinie 12.00 będziemy wspólnie dziękować za tegoroczne plony, podczas dożynek parafialnych. O przygotowanie wieńca dożynkowego prosimy mieszkańców Niwisk.
  9. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy wsparli ofiarą mieszkańców Bejrutu. Na ten cel zostało przekazane 850 złotych.
  10. W minionym tygodniu Bóg odwołał do siebie śp. Stanisława Grabasa z ulicy Żeromskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu…