14 września, Poniedziałek, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 + Dusze czyśćcowe

17.00 + Teofil, Marianna Zdybowicz w 17 r. śm. – od Anieli z rodziną

 

15 września, Wtorek, Wspomnienie NMP Bolesnej

7.00 + Wojciech, Stefania, Ignacy, Wiktoria, Stanisław Popiel, zmarli z rodziny Koperskich, Józef Melka

17.00 1) + Anna Mojsa – od Beatki i Marka Musialskich

2) + Pelagia, Kazimierz Zając

 

16 września, Środa

7.00 + Janina Wdowczyk – od Marka z rodziną

17.00 1) + Aneta Krystaszek – od chrzestnej z mężem

2) + Krzysztof Parkitny – od córki Sandry z Łukaszem

 

17 września, Czwartek

7.00 * Dziękczynna za udany zabieg operacyjny z podziękowaniem za Bożą opiekę

17.00 1) + Stanisław Kuśmierek w 4 r. śm.

2) + Józef, Anna, Cieśla, Józef Modliński

 

18 września, Piątek, Święto Św. Stanisława Kostki

7.00 Za Parafian

17.00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym

+ Jacek Cieśla – od szwagierki Brygidy z rodziną

+ Tadeusz Łużak – od Ewy Szmigiel z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od Klaudii Rełkowskiej

+ Henryk Słowik – od rodziny Słowików z Bieżenia

+ Regina Pluskota – od chrześniaka Janka z rodziną

+ Józef Zabłocki – od sąsiadów z Dylowa Rządowego

+ Cecylia Urbańska – od sąsiadów z Dylowa Szlacheckiego

+ Stanisław Grabas – od Janiny z rodziną

19 września, Sobota

7.00 + Jerzy Kowalczyk – od sióstr i braci
16.00 ślub

17.00 1)+ Ryszard Skibiński w r. śm. rodziców Helena, Mieczysław, Władysława, Józef, Tadeusz Derek, Feliksa Lawrynowicz

2) + Regina Pluskota – od córki Danusi z rodziną

20 września, Niedziela, XXV Niedziela Zwykła

7.30 + Robert Kowalczyk w 3 r. śm

10.30 + Józef, Czesława Lewandowscy ich rodzice – od syna Jana
z rodziną

12.00 * Jubileusze:

*18 r. urodzin Nadii Koperskiej

*18 r. urodzin Patryka Stanika

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Tomasz, Janina, Władysław, Palma

+ Franciszka Michalska

+ Kazimierz, Leokadia, Janina Dłubak ich rodzice, zięciowie, siostra Marianna

+ Jacek Cieśla – od szwagierki Edyty z synami

+ Tadeusz Woźniak – od kuzyna Michała i Alicji Stępniów

+ Tadeusz Łużak – od Oli i Janusza Pawełoszków

+ Stanisław, Lucjan Wielgosik, Antonina, Stanisław Rus, Jadwiga, Stefan Wielgosik, Zenon Drabik

+ Henryk Słowik – od rodziny Woźniaków i Piątkowskich

+ Krzysztof Parkitny – od cioci Józefy Parkitnej

+ Regina Pluskota – od chrześnicy Barbary z rodziną

+ Józef Zabłocki – od Krysi Belica z rodziną

+ Cecylia Urbańska – od sąsiadów z Dylowa Szlacheckiego

+ Iwona Drabik – od Marzeny i Wioli

+ Stanisław Garbas – od rodziny Hamarów

+ Zygmunt Chwal w 19 r. śm jego rodzice i rodzeństwo

+ Danuta Mucha w 20 r. śm. jej rodzice i siostra

 

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.