12 października, Poniedziałek

7.00 + Beata Krzak w 3 r. śm. – od Sławka i Basi

17.001) + Mieczysław Szczęsny w 4 r. śm.

2) + Dusze czyśćcowe

13 października, Wtorek, Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego

7.00 + Zdzisława Kwiatkowska – od uczestników Pogrzebu

17.00 Msza święta z nabożeństwem fatimskim

14 października, Środa

7.00 + Eugeniusz Wypych – od ZP Hades

17.00 1) + Henryk Słowik – od siostry Krystyny z rodziną

2) + Edward, Helena, Czesław Posmyk

15 października, Czwartek, Wspomnienie Św. Teresy z Avila

7.00 + Karol Tulejski – od ZP Hades

17.00 1) + Mirosław Konieczny w r. śm.

2) + Jan Engel w r. śm

16 października, Piątek, Wspomnienie św. Jadwigi

7.00*O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigiz racji imienin

17.00 Msza św. o Bożym Miłosierdziu

+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich

+ Tadeusz Woźniak – od swatów Grażyny i Marka Krauckich

+ Tadeusz Łużak – od rodziny Baran i Kapuścińskich

+ Regina Pluskota – od koleżanek córki Danusi

+ Józef Zabłocki – od kolegów Arka z pracy

+ Henryk Słowik – od rodziny Grodzińskich i Chwilczyńskich

+ Stanisław Grabas – od sąsiadów Cieślów i Słupińskich

+ Sebastian Barczak – od uczestników pogrzebu

+ Eugeniusz Wypych – od Krystyny Słupińskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od Sławomira i Jolanty z dziećmi

+ Władysław, Jan, Stanisława zm. ich rodzice, Stefan, Marianna,    Jan, Stanisława, Teresa Koperscy

+ Karol Tulejski – od chrześniaka Ireneusza

17 października, Sobota
7.00 *W pewnej intencji
17.00 1)18 r. urodzin Kacpra i w 40 r. urodzin Marcina Wzientek

2) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka

18 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 *O zdrowie Boże błogosławieństwo dla Sabiny Bernaś w 90 r. urodzin

10.30 1) + Irena Popiel – od syna Piotra z rodziną

2) *W intencji ks. Proboszcza Łukasza – z racji imienin

12.00* Za parafian

*Renata i Aleksander Olejnik w 1 r. ślubu

*Helena i Henryk Zjawioni w 35 r. ślubu

15.00Msza św. zbiorowa

+ Jacek Cieśla – od kolegi Sylwka Cieśli z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od kuzynek Lilii, Wandy i Basi z rodzinami

+ Tadeusz Łużak – od Heni z rodziną

+ Regina Pluskota – od chrześniaka Janka z rodziną

+ Józef Zabłocki – od Zygmunta Zabłockiego z żoną

+ Stanisław Grabas – od rodziny Gałków

+ Sebastian Barczak – od Dyrekcji i Pracowników Powiatowej Pływalni w Pajęcznie

+ Eugeniusz Wypych – od Zdzisławy Wodzisławskiej, Marii Sadek i Zofii Krążyńskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od rodziny Lęgowskich

+ Karol Tulejski – od teściowej

+ Henryka Gładysz – od Ani i Sławka z rodzinami

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.