1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Dziękujemy Bogu za tych, którzy wstawiają się za nami u Boga. Msze święte dzisiaj w porządku niedzielnym. Msza święta o godzinie 15.00 jest pierwszą Mszą świętą oktawalną, po niej różaniec z wypominkami oktawalnymi. W Niwiskach Górnych wypominki oktawalne i jednorazowe dzisiaj o godz. 11.30, po nich pierwsza Msza święta oktawalna. Przypominamy, że dzisiaj i jutro cmentarze są zamknięte.
  2. W dniu jutrzejszym Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.00; O 16.30 różaniec z wypominkami oktawalnymi, a po nim Msza święta oktawalna. W Niwiskach Górnych różaniec z wypominkami oktawalnymi o godz. 17.30, a po nim Msza święta.
  3. Do 8 listopada przeżywamy oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Msze święte
    w naszym kościele o godz. 7.00, 16.00 i Msza święta oktawalna zaraz po wypominkach oktawalnych, które rozpoczynają się o 16.30. W niedzielę 8 listopada Msza święta oktawalna o godz. 15.00 – po niej wypominki.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ze względu na sytuację epidemiologoczną nie udamy się do chorych. W nagłych przypadkach – prosimy o zgłoszenie. W pierwszy czwartek rano Msza święta w intencji powołań, potem adoracja w kościele parafialnym, w pierwszy piątek w Niwiskach Górnych, a w pierwszą sobotę w Niwiskach Dolnych. W pierwszy piątek miesiąca – spowiedź święta od godz. 16.00.
    W pierwszą sobotę miesiąca rano Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, wcześniej Godzinki.   
  5. Chcemy przypomnieć, że przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust zupełny w intencji osób zmarłych.
  6. Pragnę bardzo serdecznie podziękować panu sołtysowi Niwisk Górnych – panu Leszkowi Janeczkowi oraz tym, którzy mu pomagali, za zrobienie parkingu przed cmentarzem w Niwiskach Górnych. Bardzo dziękujemy za tą ciężką pracę, trud i czas temu poświęcony. Dzięki temu z pewnością nasz mały cmentarz zyskał bardzo wiele. Bóg zapłać.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty wiary Bóg odwołał do siebie śp. Zenobię Stępień z ul. Długiej – Dylowa Rządowego; śp. Krystynę Radziwołek z Niwisk Górnych; śp. Zygmunta Górnika z Niwisk Górnych. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.