9 listopada, Poniedziałek, święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 1) + Henryk Słowik – 5 Msza św. gregoriańska

2) + Michał Noremberg w 11 r. śm., Stanisław, Weronika Kulińscy, Leonard, Apolonia Noremberg

10 listopada, Wtorek, wspomnienie św. Leona Wielkiego

7.00 + Józef Leszczyk – od uczestników pogrzebu

17.00 1) + Henryk Słowik – 6 Msza św. gregoriańska

2) + Stanisław Grabas – od syna Pawła z rodziną

11 listopada, Środa, wspomnienie św. Marcina

7.00 + Henryk Słowik – 7 Msza św. gregoriańska

9.00 * W intencji Ojczyzny

17.00 1) + Seweryn Pluciński w 30 r. śm.

2) + Wiktoria w r. śm., Józef Ruchniak ich rodzice

12 listopada, Czwartek

7.00 + Monika Schabowicz – od uczestników pogrzebu

17.00 1) rez. Czerwińska

2) + Henryk Słowik – 8 Msza św. gregoriańska

13 listopada, Piątek

7.00 + Stanisław Dybowski

17.00 1) Msza św. z nabożeństwem fatimskim

2) + Henryk Słowik – 9 Msza św. gregoriańska

14 listopada, Sobota

7.00 + Henryk Słowik – 10 Msza św. gregoriańska

17.00 1) + Helena w 30 r. śm., Marian Zadworni

2) + Anna, Czesław, Anna-Jolanta Lewera, zm. z rodziny Lewerów
i Grabarczyków, dusze w czyśćcu cierpiące
 

15 listopada, Niedziela, XXXIII Niedziela Zwykła

7.30 +Helena, Jan Majka

10.30 1) + Irena Popiel – od męża z dziećmi

2) + Henryk Słowik – 11 Msza św. gregoriańska

12.00 Za Parafian Jubileusze

1) *O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w życiu codziennym dla Łukasza w 30 r. urodzin

*O Boże błogosławieństwo dla Leonarda Palmy w 70 r. urodzin

2) + Bogumiła, Tadeusz Lange w 5 r. śm

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Patryk Koźmiński – od sąsiadów Rodków

+ Zofia, Marianna, Michał Hałaczkiewicz

+ Józef, Wacław, Krzysztof Pluskota; Jolanta Kuźniak z domu Pluskota

+ Jacek Cieśla – od wujka Marcina z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Chylewskich

+ Tadeusz Łużak – od Krystyny Szmigiel z rodziną

+ Józef Zabłocki – od sąsiadów z Dylowa Rządowego

+ Stanisław Grabas – od Grzegorza i Marleny Gałkowskich

+ Sebastian Barczak – od Starosty i Pracowników Starostwa Powiatowego w Pajęcznie

+ Barbara Młynek – od koleżanki Anety z rodziną

+ Zdzisława Kwiatkowska – od sąsiadów z II klatki

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od Dyrekcji i Pracowników Szpitala w Pajęcznie

+ Karol Tulejski – od rodzin Orzeszków i Karpińskich

+ Henryka Gładysz – od rodziny Koperów i Gniecioszków

+ Franciszka Strzelczyk – od Urszuli i Sławomira Krzak

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Agaty z rodziną

+ Monika Schabowicz – od rodziny Grzesików i Bębnów

+ Stanisława Pałys – od siostry i brata z rodziną
+ Halina Dźbik –
od mamy Kazimiery

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.