1. W związku z nowymi obostrzeniami wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej, w naszym kościele parafialnym może jednocześnie przebywać 43 osoby, w kościele w Niwiskach Górnych – 12 osób, a w kaplicy w Niwiskach Dolnych – tylko ci którzy zamówili intencję. Msze święte transmitowane dzisiaj o godz. 10.30 i 15.00.
  2. Dzisiaj o godzinie 15.00 ostatnia Msza święta oktawalna, po niej modlitwa różańcowa z wypominkami oktawalnymi. Wypominki roczne są czytane przed Mszą świętą o 12.00.
  3. W środę – 11 listopada – święto odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny o godz. 9.00. Pozostałe Msze święte w tym dniu o godz. 7.00 i 17.00, a na Niwiskach Górnych o 18.00.
  4. W piątek – trzynasty dzień miesiąca – Msza święta z nabożeństwem fatimskim o godz. 17.00.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, za dar serca oraz za wpłaty dokonywane na konto parafialne.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty wiary Bóg odwołał do siebie śp. Danielę Bzdak l. 82 z Dylowa Rządowego. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.