16 listopada, Poniedziałek

7.00 + Janina Kacprzak – od FP Paczyński

17.00 1) + Henryk Słowik – 12. Msza święta  gregoriańska

2) + Dusze czyśćcowe

17 listopada, Wtorek

7.00 + Zenobia Stępień – od Firmy Pogrzebowej Paczyński

17.00 1) + Henryk Słowik – 13. Msza święta  gregoriańska

2) + Stanisław Grabas – od córki Bernadetty z mężem Piotrem i wnukami

18 listopada, Środa, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

7.00 + Franciszka, Jan Drab zm. z rodziny Drabów i Gajeckich

17.00 1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Henryk Słowik – 14. Msza święta  gregoriańska

19 listopada, Czwartek

7.00 + Jan Otola w 1 r. śm.

17.00 1) + Julianna, Piotr Szczęśni, Józefa, Leon, Józef Świerżewscy, Jarosław Ujma, Andrzej Gniadek

2) + Henryk Słowik – 15. Msza święta  gregoriańska

20 listopada, Piątek

7.00 + Henryk Słowik – 16. Msza święta  gregoriańska

17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym

+ Jacek Cieśla – od kuzynki Haliny Bąk z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Kamieniaków

+ Tadeusz Łużak – od mieszkańców bloku nr. 7

+ Stanisław Grabas – od rodziny Brożynów

+ Sebastian Barczak – od Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od koleżanek Zeni, Haliny i Ani

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od znajomych z Opola Anny i Magdaleny

+ Karol Tulejski – od rodziny Kotlewskich

+ Henryka Gładysz – od rodziny Palkajów i Wojtalów

+ Franciszka Strzelczyk – od Czesia z rodziną

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Joasi z rodziną

+ Monika Schabowicz – od Bogusi z Lipiny z rodziną

+ Zenobia Stępień – od rodziny Uchrońskich

21 listopada, Sobota

7.00 * Dziękczynno – błagalna w 50 r. ślubu

17.00 1) + Stanisława, Bronisław Walasińscy, Marianna, Stanisława, Tomasz, Alfred Kapela

2) + Magdalena, Ignacy Kij

3) + Henryk Słowik – 17. Msza święta  gregoriańska

22 listopada, Niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 1) + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

2) + Henryk Słowik – 18 Msza święta  gregoriańska

10.30 + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka

12.00 Za Parafian Jubileusze

*O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla ks. Kanonika Janusza Chylewskiego- z racji imienin

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Stefan Koperski

+ Aleksandra Filocha

+ Jacek Cieśla – od kuzynów Krzysztofa, Ewy, Grzegorza i Joanny z rodzinami

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Czołnowskich

+ Tadeusz Łużak – od rodziny Łużaków i Marczaków

+ Bogdan Belica w 2 r. śm. Pelagia, Jan, Mirosław Belica, Stanisława Włodarczyk w 6 r. śm. Władysław, Felicja Ciesielscy, Cecylia, Józef Zabłoccy

+ Stanisław Grabas – od Karola Nicponia z Częstochowy

+ Sebastian Barczak – od Dyrekcji i Pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pajęcznie

+ Zdzisława Kwiatkowska – od członkiń Koła Żywego Różańca z Dylowa Rządowego

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od Krystyny Słupińskiej

+ Karol Tulejski – od koleżanek Anny

+ Henryka Gładysz – od Działu Rehabilitacji i Administracji przy SP ZOZ Pajęczno

+ Franciszka Strzelczyk – od rodziny Charciarków i Bębnów

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Klaudii i Magdaleny z rodziną

+ Monika Schabowicz – od rodziny Plesińskich

+ Halina Dźbik – od brata Mariana z żoną
+ Janina Kacprzak –
od sąsiadów z bloku

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.