1. W związku z nowymi obostrzeniami wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej, w naszym kościele parafialnym może jednocześnie przebywać 43 osoby, w kościele w Niwiskach Górnych – 12 osób, a w kaplicy w Niwiskach Dolnych – tylko ci którzy zamówili intencję. Msza święta transmitowana o godzinie 12.00.
  2. Trwamy w miesiącu listopadzie, dlatego chcemy przypomnieć, że przez cały ten miesiąc możemy uzyskać odpust za zmarłych.
  3. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca – wieczorna Msza święta o Miłosierdziu Bożym, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas Mszy świętej o godzinie 12.00 będziemy modlić się za księdza kanonika Janusza z racji jego imienin oraz w intencji chóru parafialnego z racji wspomnienia św. Cecylii.
  5. W minionym tygodniu zmarł pochodzący z Niwisk Górnych kan. Roman Łodziński. Miał zaledwie 55 lat, kapłanem było od 30 lat, był proboszczem, budowniczym kościoła i organizatorem parafii Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie. W dniu wczorajszym Msza święta pogrzebowa odbyła się w Trębaczewie, gdzie spoczął na miejscowym cmentarzu. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.